Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PRESIDENT WALKER -zamilkł głośnik

30 Paź 2010 19:56 1898 5
  • Poziom 13  
    Witam serdecznie . Mam następujące pytanko . Zamontowałem w samochodzie radio PRESIDENT WALKER wraz z anteną PRESIDENT która jest na stałe , w chwili gdy byłem już ucieszony że wszystko jest zamontowane w aucie na "cacy" poprosiłem syna by wszedł do drugiego auta i zaczął ze mną rozmawiać przez CB by sprawdzić jak udało mnie się wszystko zrobić ( antena była wcześniej dostrojona przez fachowców ) i czy wszystko jest ok . po chwili zauważyłem że coś dzieje się nie tak , a mianowicie zaczął mrugać wyświetlacz na przemian z kontrolką RX/TX LED ( był niedokręcony mikrofon w gnieździe ) gdy go dokręciłem po ponownym włączeniu radia zanikł głos włączania się go (bip bip) i z głośnika przy odbiorze wydobywa się bardzo cichy głos praktycznie niesłyszalny , a w momencie przełączania kanału na inny za pomocą przycisków na gruszce z pod pokrętła wolume wydobył się dym .
    i teraz mam związane z tym pytanie :
    czy ja to radio spaliłem przez niedokręcenie " gruszki" czy też może jakaś wada bo jeśli wada to oddał bym na gwarancje i poczekam około 30 dni a jeśli ja to spaliłem oddam do naprawy . proszę o podpowiedź
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Zrobiło co się jakieś zwarcie we wtyczce mikrofonowej. Najprawdopodobniej oderwany przewód.
    Michał
  • Poziom 13  
    kolego , ale czy to moja wina czy można śmiało wysłać na gwarancje ??
    czy odpiszą że to ja uszkodziłem i słono skasują za naprawę ??
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Wątpię, żeby to podeszło pod gwarancję. To uszkodzenie mechaniczne z winy użytkownika. Ale końcowa kwalifikacja należy do pracownika serwisu.
    Michał
  • Poziom 13  
    w takim razie dzięki za odpowiedź, udam się we wtorek do serwisu i niech naprawią potrwa na pewno szybciej niż gwarancja
  • Poziom 13  
    Radio już naprawione , naprawa 20 zł . Wyrwane kable z wtyczki od gruszki .
    Wielkie dzięki za podpowiedź .
    Pozdrawiam