Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

b5 passat v6 4motion abs (sterownik pompy)

31 Paź 2010 19:08 2770 4
  • Poziom 2  
    Witam. mam następujący problem... jakiś czas temu zaświeciła mi się kontrolka ABS i mryga ( ! ). nie było możliwości połączenia się przez vag. pseudo fachowiec stwierdził ze jest uszkodzony sterownik pompy, który jak mi doradził - wysłałem do naprawy. po naprawie założyłem sterownik i okazuje się ze abs w dalszym ciągu nie działa. możliwości ów fachowca na tym etapie się zakończyły. odesłałem sterownik z reklamacją myśląc ze facet spieprzył robotę. po dwóch dniach dzwoni, mówiąc że w sterowniku była uszkodzona ta sama "część" co przed pierwszą naprawą. poradził mi żeby sprawdzić pin 15 bo najprawdopodobniej w aucie mam jakieś zwarcie, które pali mi ten sterownik. może mi ktoś powiedzieć jak sprawdzić ów pin? może ktoś miał podobny problem i powie mi czym to się skończyło... ewentualnie prosił bym o namiary na jakiegoś konkretnego fachowca z Kielc bądź okolic bo dotychczasowi u których byłem doprowadzili mnie do rozstroju nerwowego - trwa to już dwa miesiące :| z góry dziękuję za choćby światełko w tunelu...
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda

Na forum obowiązuje REGULAMIN i "przyklejone" do niego pytania wraz komentarzami.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php

Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15.
    Początek zdania? Zaczynamy wielką literą.
  • Poziom 2  
    jorge83 wszystko OK, tylko moja wiedza na ten temat zaczyna się na ABS i na ABS się kończy :-/ rozumiem że potrzebny mi do tego będzie miernik, który posiadam. zasilania sprawdza się zapewne na dej dużej kostce przy pompie... ?? pin 15 jest na niej oznaczony ??
  • Użytkownik usunął konto