Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

b5 passat v6 4motion abs (sterownik pompy)

v6 2.8 31 Oct 2010 19:08 2917 4
    v6 2.8
    Level 2  
    Witam. mam następujący problem... jakiś czas temu zaświeciła mi się kontrolka ABS i mryga ( ! ). nie było możliwości połączenia się przez vag. pseudo fachowiec stwierdził ze jest uszkodzony sterownik pompy, który jak mi doradził - wysłałem do naprawy. po naprawie założyłem sterownik i okazuje się ze abs w dalszym ciągu nie działa. możliwości ów fachowca na tym etapie się zakończyły. odesłałem sterownik z reklamacją myśląc ze facet spieprzył robotę. po dwóch dniach dzwoni, mówiąc że w sterowniku była uszkodzona ta sama "część" co przed pierwszą naprawą. poradził mi żeby sprawdzić pin 15 bo najprawdopodobniej w aucie mam jakieś zwarcie, które pali mi ten sterownik. może mi ktoś powiedzieć jak sprawdzić ów pin? może ktoś miał podobny problem i powie mi czym to się skończyło... ewentualnie prosił bym o namiary na jakiegoś konkretnego fachowca z Kielc bądź okolic bo dotychczasowi u których byłem doprowadzili mnie do rozstroju nerwowego - trwa to już dwa miesiące :| z góry dziękuję za choćby światełko w tunelu...
    User removed account
    User removed account  
    hefid
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl

Na forum obowiązuje REGULAMIN i "przyklejone" do niego pytania wraz komentarzami.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php

Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15.
    Początek zdania? Zaczynamy wielką literą.
    v6 2.8
    Level 2  
    jorge83 wszystko OK, tylko moja wiedza na ten temat zaczyna się na ABS i na ABS się kończy :-/ rozumiem że potrzebny mi do tego będzie miernik, który posiadam. zasilania sprawdza się zapewne na dej dużej kostce przy pompie... ?? pin 15 jest na niej oznaczony ??
    User removed account
    User removed account