Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zlecę napisanie programu.

luckyslevin 01 Nov 2010 13:09 3260 5
 • #1
  luckyslevin
  Level 10  
  Witam, nie jestem programistą, potrzebuję 2 programy - jeden napisany w bascomie na atmege 128, drugi w borland c jako program okienkowy do wysylania lub odbierania wiadomości po usb. Nie podam ceny bo nie mam zielonego pojęcia ile programiści biorą za godzinę roboty, a tym bardziej nie wiem ile godzin może zająć napisanie takich programów. Szczególy na pw :)

  Regulamin, pkt 11:
  W temacie wiadomości należy dokładnie zawrzeć całą istotę wysyłanych informacji.
  W działach serwisowo - naprawczych w tytule należy obowiązkowo podać rodzaj sprzętu, markę i model naprawianego urządzenia jak również, w formie skrótowej lub symbolicznej, charakter uszkodzenia (problemu).

  Proszę poprawić.
  [_P_]
 • #2
  User removed account
  User removed account  
 • #3
  prokopcio
  Level 29  
  technics6 wrote:
  ps. unikaj Borland Delphi, zainstalujesz nowy Windows i się okaże że nic nie działa


  pierwszy raz się spotykam z takim stwierdzeniem, od wielu lat używam Delphi inigdy nie miałem podobnego problemu ani ja ani moi klienci.
 • #4
  User removed account
  User removed account  
 • #5
  User removed account
  Level 1  
 • #6
  Pituś Bajtuś
  Level 28  
  technics6 wrote:
  Poza tym, miałem problemy z programami które działały na komputerze z zainstalowanym Delphi, a na tych gdzie nie było Delphi - nie działały bo brakowało jakichś tam dll-ek/bibliotek. Trzeba było kombinować, doinstalowywać jakieś dodatkowe badziewie. To też nie podobało mi się to u Borlanda.

  Nieumiejętnie zbuildowana aplikacja wynikająca z braku znajomości środowiska. Dwa checkboxy we własnościach projektu i żadnych dll-ek/bibliotek brakować nie będzie.
  W przypadku .NETa sytuacja jeszcze gorsza - framework wymaga określonej wersji Windowsa i setek megabajtów dodatkowych bibliotek. W tej kwestii środowiska Borlanda ślnią jak diament.