Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna II Oslona radia

01 Lis 2010 15:25 9491 3
  • Poziom 2  
    Witam użytkowników Elektrody.
    Mam problem z osłoną radia w Renault Laguna II, problem wygląda następująco:
    Oslona jest tam zamontowana bodajże na sprężynie która dociąga ta klapke, aby swobodnie nie latała, na stacji bezynowej na wyczucie chcialem otworzyc ta klapke i nacisnolem zamiast na dol, to na gorny lewy rog, po czym nastapil maly trzask po czym klapka poszla do gory a jak sila pociagnolem na dol to 2-gi peknal (zatrzask) i klapka lata sobie, jest to uciazliwe i irytujace podczas jazdy, co hamowanie, badz jazda po nierownych drogach, klapka ta lata ciagle.

I tu sie nasowa moje pytanie, w jaki sposob jest mozliwosc naprawienia tej klapki?, wydaje mi się , ze trzeba pierw caly panel radia wyciagnac, lecz rowniez nie wiem w jaki sposob to mozna zrobic, prosze o okreslenie, czy mozna to zrobic samemu, czy jest koniecznosc oddania samochodu do osoby wykfalifikowanej w tym kierunku.

Dziekuje z gory za odpowiedzi, nawet te mniej wazne.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    witam, chciałbym wejść i przeczytać twoją instrukcję na forum wielbicieli Lagun, ale!!! nie mogę się zarejestrować do tego forum, ciągle występuje mi błąd w miejscu gdzie trzeba wpisać:( Wpisz pojemność, ilość zaworów oraz oznaczenie twojego silnika, ) wpisuje 1.9 16V dci i nie chce mnie wpuścić - nie rozumiem co robię źle, możesz mi pomóc, też chce naprawić tą klapkę maskującą radia w lagunie II, z góry dzięki k
  • Użytkownik usunął konto