Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra 1.7dti isuzu - najprawdopodobniej sterownik pompy

01 Lis 2010 23:04 4253 3
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam chyba duży problem. Kilka tygodni temu zapaliła się kontrolka "check engine" ale po wyłaczeniu i ponownym uruchomieniu silnika-zgasła, później sytuacja pojawiła się jeszcze raz aż tu w piątek samochód już nie zapalił. W serwisie po podpięciu do komputera stwierdzono strownik/moduł/nastawnik (zwał jak zwał, każdy z kim się kontaktowałem używał innej nazwy)pompy, a cena którą usłyszałem troszke mnie oszołomiła. Tak czy inaczej szukam kogoś w Krakowie lub powiecie krakowskim kto mi pomoże/naprawi usterkę najlepiej w rozsądnej cenie - proszę o podanie/wskazanie kontaktu/osoby.

Z góry dziękuję.

Dla formalności: Astra 1.7dti silnik isuzu, rok produkcji 2002, przebieg 209 000km.

• Poziom 15  
    Witam, pewnie chodzi o tranzystor w sterowniku...poszukaj kolego na forum bo było gdzieś to rozwiązanie krok po kroku...mało tego krąży filmik jak się to wymienia !

Chyba że pompę trzeba reanimować bo tłoczek się już skończył...ale spróbować można...!!

• Poziom 27  
    No pewnie jak opel to tranzystor wymienić i chodzi tylko że tu jest Isuzu a to trochę inna bajka,pomyliły ci się instrukcje z internetu
  • Użytkownik usunął konto