Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

System Aqualitic w piekarniku Amica EBS8762

02 Lis 2010 15:25 14429 6
  • Poziom 2  
    Witam
    mam zamiar kupić piekarnik Amica EBS8762. Ma on System Aqualytic, który jak reklamuje producent, sam czyści jego wnętrze na zasadzie pary wodnej (czy jakoś tak). Czy ktoś ma taki piekarnik i może potwierdzić jak to działa? Czy jest to zwykły chwyt reklamowy, czy naprawdę nowoczesna funkcja ułatwiająca pracę w kuchni i zaoszczędzająca dużo czasu i wysiłku? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
  • Poziom 14  
    System Aqualitic to fajna sprawa,i niestety taki system sam nam nie wyczyści piekarnika,tylko nam to ułatwi,bo rozmiękczy brudy i tłuszcz ,które osiadły na ścianach,a my później tylko ścierką to usuwamy. Fajna sprawa,ale wcale nie taka innowacyjna:) bo już w starszych modelach Amicy czy Gorenje coś takiego jest.Tylko teraz pewnie jest to bardziej efektywne.
  • Poziom 2  
    Dzięki. Tak myślałem, że ta funkcja nie wyczyści sama piekarnika (na taką funkcję trzeba chyba jeszcze trochę poczekać), ale i tak uważam, że rozpuszczenie tych oparów i tłuszczu to już jest dużo. Chyba się skuszę na ten piekarnik, bo nie jest drogi a funkcje na moje potrzeby w zupełności wystarczają
  • Poziom 14  
    Dokładnie,piekarniczek fajny,ma dobre funkcje,no i 5 lat gwarancji.Też bym brał.
  • Poziom 2  
    a czy jest ktoś, kto w ogóle użytkował ten piekarnik? lub coś o nim słyszał? każda uwaga byłaby dla mnie bardzo cenna
  • Poziom 1