Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV DAEWOO DLT-19L2 problem z blokadą i dvb

02 Lis 2010 19:43 3938 2
  • Poziom 10  
    Witam

Miałem niedawno niezbyt miłą styczność z tv DAEWOO DLT-19L2 . O gustach się nie dyskutuje więc nie wyraziłem swojej opinii na jego temat ale mniejsza z tym. Problem jest następujący. TV ma już rok, znajoma włączyła tryb dvb(podobno sama nie wie jak :P ) Przeszukałem instrukcje lecz opisuje ona wyłączenie tej funkcji przyciskiem na pilocie coś ala "analog/cyfra". Tu pojawia się kolejny problem ponieważ ów pilot nie ma tego przycisku :] Teraz coś mi świta że może nie jest on poprostu wyprowadzony a na płytce jest ale mądry longeroos spowodował drugi problem. Grzebiąc w menu włączyłem blokadę rodzicielską. Tv nie reaguje na przyciski wbudowane w niego (umieszczone po prawej stronie) , wyskakuje napis blokada. Wpisuje "0000" i kicha, dalej to samo. Szukałem trochę w googel na temat trybu serwisowego ale coś kiepsko,jest kilka formacji lecz odnośnie innych modeli.

Jeśli któryś z kolegów fachowców może pomóc rozwiązać ten problem to byłbym wdzięczny. Mam dość narzekania że zamiast pomóc schrzaniłem :/
  • Moderator
    Jeżeli TV kupiony w sklepie, to w instrukcji powinien być opis odblokowania oraz kod. Chyba że kod fabryczny został zmieniony przez domowników.
  • Spec od monitorów
    Patrząc na Link ten Tv ma chassis SL-150t/SL-150p
    czyli jesli to prawda
    Cytat:
    procek STi5105 ILC,scaler FLI30602H,, tuner TDTG-S154D
    flash F80-100HCP
    eeprom 24C64,24C04,24C02,24C02

Bez pilota serwisowego raczej nic nie zrobisz