Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SSDNow V+ 100 - nowa generacja dysków SSD od Kingston

pseven 03 Lis 2010 11:05 1917 4
  • SSDNow V+ 100 - nowa generacja dysków SSD od KingstonPrzedstawiciele firmy Kingston zapowiedzieli wprowadzenie do sprzedaży, nowej generacji, przeznaczonych na rynek konsumencki, napędów SSD. SSDNow V+ 100 wyróżniać ma przede wszystkim implementacja, działającego na poziomie firmware napędu i niezależnie od systemu operacyjnego, schematu zarządzania pamięcią typu Garbage Collection. Rozwiązanie, działające na zasadzie automatycznego zwalniania nieużywanych obszarów pamięci, zapewnia redukcję spadku wydajności postępującego wraz z użytkowaniem napędu, jak i przedłużenie żywotności napędu, związanej z ograniczoną liczbą cykli zapisu/odczytu pamięci flash. Według producenta napędy serii V+ 100 cechować ma około 25% wzrost wydajności w stosunku do poprzedniej generacji. Deklarowane prędkości zapisu i odczytu sekwencyjnego wynoszą odpowiednio: 180 i 230 MB/s. Napędy SSDNow V+ 100 dostępne będą w wariantach o pojemności: 64, 96, 256 i 512 GB w cenach od 220 do 1900 dolarów amerykańskich.

Źródło:
    http://www.engadget.com/2010/11/02/kingston-debuts-96gb-ssdnow-v-100-solid-state-drive-complete-wi/

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    pseven
    Tłumacz Redaktor
    Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej. W zespole Elektroda.pl od 2009 roku.
    Specjalizuje się w: webwriting, tłumaczenia instrukcji obsługi ang-pol
    pseven napisał 8483 postów o ocenie 1525, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    lukasker
    Tłumacz Redaktor
    Z tego co wiem to te dyski są dostępne tylko dla klientów biznesowych, tzn nie są dostępne w normalnej sprzedaży :(
    enemyhilator
    Poziom 16  
    Jakie by nie były ceny puki co odstraszają. Ostatnio chciałem sobie takie SSD kupić, co by mi się Ubuntu szybciej ładowało, jak popatrzyłem ile marne 30 GB kosztuje to szybko z tego pomysłu zrezygnowałem.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto