Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Pomoc w wyborze] Kupno telewizora

Spectral 03 Lis 2010 11:32 1110 2
  • #1 03 Lis 2010 11:32
    Spectral
    Poziom 8  

Planuję w bliżej nie określonej przyszłości sprawić sobie telewizor. W chwili obecnej kwadratowe 17-calowe pudełko zajumane rodzicom z kuchni podczas ich nieobecności przestaje mi wystarczać :D

Wybór padł na sharp-a. Konkretnie jak zobaczyłem w supermarkecie wersję aquos LED to wiedziałem, że chcę ten model. Żeby nie było za łatwo mam 2 pytania.

1.
    Odległość kanapy od TV wynosi 3m. Wydaje mi się, że optymalne będzie 37 cali. Zastanawiam się nad 40 ale to już jest krowa na taką małą odległość i nie ma co oszukiwać, jest droższy. Jaki rozmiar lepszy na taką odległość?

2.
    Ostatnio moją pewność zachwiał w internecie model sharp quattron :/ coś nowszego ale właśnie najmniejsze mają chyba 40cali. Chciałbym się zapytać osób, które znają się lepiej ode mnie. CO JEST LEPSZE i DLACZEGO?

37 -> http://www.ceneo.pl/Telewizory_LED;017P0-277477P1-277330.htm czym to się różni???

40 -> http://www.ceneo.pl/Telewizory_LED;017P0-277477P1-277331.htm

do telewizorka będzie podłączona nagrywarka DVD z dyskiem twardym (muszę też coś wybrać, wszelkie propozycje mile widziane ), kino domowe i of kors cyfrowa telewizja.

Proszę o pomoc w wyborze bo czuję się zagubiony... a gamonie w sklepach się nie znają i chcą opchnąć jak najdroższy :/ nie argumentując w żaden sposób dlaczego ten...

• #2 03 Lis 2010 12:05
    Usunięty
  • #3 03 Lis 2010 16:58
    Spectral
    Poziom 8  

A czy ten 40 quattron nie jest jakiś lepszy? Kwestia czy zauważalnie i opłacalnie lepszy dla zwykłego śmiertelnika ;)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME