Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat centrali firmy MIKROTEL 16/6

27 Wrz 2004 18:55 2505 7
  • Poziom 2  
    pilnie poszukuje schematu centrali mikrotel 16/6
  • Poziom 11  
    A w czym problem ?
    Wersji tej centrali było kilka. Musisz odczytać wersję laminatów i wtedy można coś powiedzieć
  • Poziom 2  
    dokladnie nie wiem jaki to model poniewaz nie mam jej w domu, a chodzi o to ze robie prace dyplomowa zwiazana z ta centrala i zbieram wiadomosci, bym byl wdzieczny za wselka pomoc
  • Poziom 2  
    Dołączam do prośby o schemat. Potrzebuję uzupełnić brakujący port RS 232 i ew. port do bramofonu. Gdyby jeszcze schemat bramofonu lub podłączenia centrali do istniejącej instalacji domofowej się znalazł...
    Proszę o kontakt na janusz(małpa)yanet.krakow.pl
  • Poziom 11  
    Mam pytanie z innej beczki:
    16/6 produkowane byly od 1991 roku czy centrala z naklejka ktora ma info o śwoadectwie homologacji z 1995 roku oosiada mozliwosc instalacji DTMF i DISA ?
    Poprzednia homologacja była z 1991 roku i zastanawiam się czy po otrzymaniu nowej homologacji w 1995 była juz taka mozliwosc.
  • Poziom 33  
    yanet napisał:
    Dołączam do prośby o schemat. Potrzebuję uzupełnić brakujący port RS 232 i ew. port do bramofonu. Gdyby jeszcze schemat bramofonu lub podłączenia centrali do istniejącej instalacji domofowej się znalazł...
    Proszę o kontakt na janusz(małpa)yanet.krakow.pl

Witam.
    Może to się przyda.

• R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... bo:
    ZABRANIA SIĘ UMIESZCZANIA W TYM DZIALE JAKICHKOLWIEK ZAŁĄCZNIKÓW --> OGŁOSZENIA,
    a w odpowiedzi jest załącznik.