Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ulead video studio 11 plus - brak głosu na dvd. Co robić?

Hubert ;D 03 Nov 2010 17:24 7395 7
    Hubert ;D
    Level 2  
    Witam.
    Nagrywam film w ulead videostudio i kiedy chcę odtworzyć nagrany przeze mnie film na dvd to obraz mam ok, ale nie mam w ogóle dźwięku. Co mam w takim razie robić? pilnie proszę o poradę.
    Pozdrawiam ;)

Dodano po 42 [sekundy]:

jest to ulead videostudio 11 jakby co
    p9p
    Level 19  
    Hubert ;D wrote:
    Co mam w takim razie robić? pilnie proszę o poradę.
    Pozdrawiam ;)

Ustaw kodek audio ac3 na 48 kHz
    Hubert ;D
    Level 2  
    Są jeszcze jakieś możliwości dzwięku które pojadą na dvd? DvD mam sony DVP-NS708H
    azeniyxl
    Level 10  
    I recommend Boilsoft Screen Recorder. It works really good. U can get a free trial to have a try. http://www.boilsoft.com/screenrecorder/index.html

Please make sure the Audio Source setting combo box matches with your physical connection to the sound card.
    If the audio cable is plugged into the Microphone port, the Audio Source combo box should be set as Microphone.
    If the audio cable is plugged into the Line-in port, the Audio Source combo box should be set as Line-in.
    m1b
    Level 16  
    Jaki format końcowy wybierasz DV PAL??
    Hubert ;D
    Level 2  
    divx ale nie wiem jak mam głos włączyć bo na wet na kompie odtwarza w przyspieszonym i przerywa a na dvd nie ma w ogóle, jest tylko obraz.

Dodano po 43 [sekundy]:

wybieram "jak w ustawieniach projektu"
    m1b
    Level 16  
    Przypuszczam że chcesz w jakimś stopniu obrobic film nagrany kamerą? Najlepiej obrabialnym formatem jest avi niekompresowane. Jeśli chodzi o divx jest to juz avi skompresowane i kiedys jeden z moich znajmych spotkał się z podobnym problemem jak ty. Ja osobiście film zapisany w formacie divx przekompresowałbym na avi nieskompresowane, czyli DV PAL, pózniej zrobiłbym z filmem to co chcesz zrobic (podmienic muzykę czy cokolwiek innego). Przy wyborze formatu kńcowego wybrałbym DV PAL i pózniej np. w Ulead Workshop zrobił menu i wypalił płytkę dvd lub od razu wybrał w Ulead Studio "utwórz dysk", chyba że bardzo zalęzy ci formacie dvix.
    Hubert ;D
    Level 2  
    Dzięki bardzo za rady. Przydały się i już mi wszystko chodzi ;)