Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic KX-430: jak wylaczyc skrzynke glosowa?

04 Lis 2010 12:01 2868 4
  • Poziom 2  
    Witam!
    Moj problem z telefonem bezprzewodowym Panasonic KX-430 polega natym, ze nie umiem wylaczyc skrzynki pocztowej!!! Wlacza sie ona automatycznie w momencie gdy ktos chce do mnie zadzwonic /oczywiscie nie dodzwini sie/ - a ja jak chce zadzwonic z niego, to zawsze po wykreceniu kazdego numeru slysze sygnal zajetosci!!!!! Nie moge wiec tez dzwonic. Bardzo prosze o pomoc, bo jestem bezradna w tym temacie!
  • Pomocny dla użytkowników
    Sprecyzuj bardziej nazwę telefonu, bo nie ma takiego Panasonica jak podajesz. Jeżeli jest to KX-TCD430 to nie ma on żadnej skrzynki głosowej.
    Być może masz po prostu w TP (niezaleznie od rodzaju aparatu telefonicznego) włączoną skrzynkę głosową. Jej wyłączenie to : #21#
  • Poziom 2  
    Taka informacja o telefonie Panasonic jest na instrukcji - model KX-TCD430PD. Natomiast na podstawie sluchawki wybito-model KX-A143EXB; i pod tym napisem - PQGT 16649ZA. Dzieki za szybka reakcje. Pozdrawiam i czekam na pomoc.
  • Pomocny dla użytkowników
    Tak właśnie myślałem, że chodzi o bazę KX-TCD430PD. Słuchawka ma inny numer ale to standard. Jak wcześniej napisałem, ten aparat nie ma sekretarki ani skrzynki pocztowej Instrukcja nic o tym nie wspomina. Przyczyna zatem jest u operatora. Kod wyłączenia (włączonej uprzednio poczty głosowej) też podałem wcześniej. Dodam, że musiał ktoś wcześniej to włączyć, a przypadkowo się nie da.
    Tu więcej o tej usłudze:
    http://www.geoland.pl/dodatki/lacznosc_vi/artykul_28.html

Jeszcze inna ewentualność przyszła mi do głowy, a mianowicie, że masz uszkodzony aparat telefoniczny lub nawet linię. Sprawdź to.
  • Poziom 2  
    Bardzo dziekuje za pomoc!!!! Serdecznie pozdrawiam.