Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam schematu Sterownika posuwu drutu w Migomat W.MIG 220

johz 04 Lis 2010 19:26 4276 2
  • #1 04 Lis 2010 19:26
    johz
    Poziom 10  

Witam! Szukam schematu spawarki prawdopodobnie jak w/w .Napisy zmyte rozpuszczalnikiem na obudowie,na płytce posuwu zrysowany jej symbol.Fotkę płytki załączam.Mam obcięte chamsko przewody do tej płytki i uszkodzony był IRF 540.Znalazłem takie rozwiązanie : LINK SKASOWANY - REGULAMIN ale tam jest pięc podłączeń a na mojej płytce są cztery.Prosiłbym o wyrozumiałośc za moją małą wiedzę w tym temacie,ale chciałbym to uruchomic. i informację o producencie ( na pewno polska).Za odpowiedź z góry dziękuję. Szukam schematu Sterownika posuwu drutu w Migomat W.MIG 220

inventco.eu - post edytowałem. Regulamin p.10.11.

0 2
  • #2 04 Lis 2010 19:39
    Tomasz.W
    Poziom 35  

Tak właściwie to co chcesz uruchomić. Tą płytkę oryginalną czy tą z allegro. Na oryginalnej masz opisane gdzie ma co byc podłączone.

0
  • #3 04 Lis 2010 22:41
    johz
    Poziom 10  

Chciałbym uruchomic moduł z nową płytką.Kable ucięte przy peszlu,zero opisów,same kolory.Ze schematu chciałem odczytac gdzie niektóre mają byc podłączone(częsc wiem -silnik ,stycznik itd.).Chciałem kupic NOWĄ płytkę ,podłączyc według schematu i uruchomic.Ot tyle.

Dodano po 7 [minuty]:

Po prostu jakby ktoś mi poradził gdzie kupic taką samą byłoby prościej ,bo do innej płytki muszę miec schemat którego nie mam.A podłączyc starą też nie bardzo bo nie dośc ,że pocięte przewody to spawarka NONAME.

0