Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

hydronic D5WSC zdlane uruchamianie.

jawor36 05 Nov 2010 20:32 2166 2
    jawor36
    Level 12  
    Witam. Posiadam w samochodzie ogrzewanie dodatkowe Eberspreacher Hydronic D5WSC. Chciał bym uruchamiać to ogrzewanie zdalnie z pilota, ale zestaw dedykowany Eberspreachera jest dość drogi. Zestawy zdalnego uruchamiania ogrzewań firmy Webasto np. telestart T91 jest znacznie tańszy chociażby używany. Mam wiec pytanie czy można by zastosować do ogrzewania hydronic D5WSC zestaw telestart T91 firmy webasto???? jak to podłączyć do hydronica???? może ma ktoś schemat centralki T91??? Z tego co mi sie wydaje ma on 3 przewody +, -, i sygnał załączania ogrzewania, tylko czy to da sie podpiąć żeby działało. Pozdrawiam.
    svavecone
    Level 25  
    Teoretycznie mozesz kupic najprostsza centralke alarmu / centralnego zamka i wpiac to do grzejnika .
    Schematu niestety nie posiadam ,ale to co napisales powinno wystarczyc ....+ - i sygnal.
    jawor36
    Level 12  
    Już myślałem na centralką alarmu bądź zamka ale chcę żeby zasięg był spory i żeby mieć potwierdzenie że urządzenie wystartowało. centralkę używaną do webasta można już mieć z pilotem za 300zł, może sie wypowie jakiś fachowiec czy to będzie grało ze sobą.