Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Sharan 99r pilot do centralnego zamka.

rafik108 06 Nov 2010 12:07 7678 6
    rafik108
    Level 18  
    Witam. Kupiłem niedawno Sharana 99r. w którym pilot centralnego zamka raz działał raz nie działał, stwierdziłem że to wina baterii, wiec ja wymieniłem, po czym okazało sie że ów pilot przestał działać. Doczytałem że po wymianie baterii trzeba go zsynchronizować, ale niestety nie znalazłem nigdzie jak to zrobić. Więc mam pytanie jak zsynchronizować ten pilot, najlepiej manualnie bo w tej chwili nie mam dostępu do VAG-a.
    Z góry dziękuję.
    PS. Dołączam zdjęcie pilota

Post edytowałem,
    Regulamin p.11.1 umieszczanie w tytule tematu terminów zastępczych jak: "pomoc", "problem", "pilne"itp.,
    manta
    .
    Ireneo
    Level 42  
    Te piloty to dostawka,musisz znaleźć centralkę(nazwa) lub zrobić zdjęcie pilota od strony przycisków może ktoś rozpozna po obudowie ale co za tym idzie to najpierw obadaj czy z centralką jest ok

Dodano po 1 [minuty]:

Może pilot ma jakieś zimne luty skoro po wymianie baterii przestał działać?
    rafik108
    Level 18  
    Właśnie nie za bardzo wiem gdzie szukać centralki, wydaje mi się że jest ona ok pilot przestał działać właśnie po wymianie baterii. Ale mam rację że po takiej wymianie trzeba zsynchronizować pilot z centralką tak?
    A to fotka pilota z przodu:
    Ireneo
    Level 42  
    Widziałem te piloty kiedyś.Spróbuj czy wejdzie w programowanie jak proxima czyli 5 razy zapłon i po ok 50 sek zapali się na 5 sec dioda,był kiedyś taki wyrób.Może to być też stara cobra,tam w centralce są switche.Na bank oryginal to nie jest.
    rafik108
    Level 18  
    Rozumiem że mam włączyć zapłon, wyłączyć zapłon i tak pięć razy i powinno być ok, tak?
    Zrobiłem tak ale niestety nie pomogło.
    rafik108
    Level 18  
    Ma ktoś jeszcze pomysł jak naprawić tego pilota?