Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Ignis AWV 615 Problem z wodą

lukie 06 Lis 2010 17:26 1373 6
  • #1 06 Lis 2010 17:26
    lukie
    Poziom 2  

Witam.
    Ostatnio zauważyłem dziwny problem który ma moja pralka, otóż pobiera wodę normalnie bęben się kręci jak przy normalnym praniu. Jednak kiedy pranie się skończy można zauważyć że wszystkie ubrania są suche i brudne od proszku, jak by woda nie leciała do ubrań. Zauważyłem też że kiedy pranie się kończy to do wanny wylatuję zupełnie czysta woda a jak włączę pranie ponownie to potem wszystko działa jak trzeba. Jaka może być przyczyna owego problemu?

• #2 06 Lis 2010 19:39
    grzeg0
    Poziom 17  

Witam. Prawdopodobnie coś nie tak jest z komorą dozownika. Po pierwsze włącz pranie nasyp proszku tak jak zwykle i zobacz czy woda w dozowniku leci do tej komory gdzie nasypałeś proszek i czy go do końca wypłukuje przy pierwszym nabieraniu wody.

• #3 06 Lis 2010 19:44
    axxx
    Specjalista AGD

Masz problem raczej z grzaniem wody.

• #4 06 Lis 2010 20:09
    lukie
    Poziom 2  

Myślę że zostałem nie zrozumiany, pisząc że ubrania są brudne od proszku miałem na myśli coś innego. Piorąc wsypuje proszek i płyn na ubrania i po praniu wszystko jest na swoim miejscu. Czyli ubrania są suche a proszek leży na nich tam gdzie go wsypałem.
    Czy to może być wina bębna że się nie kręci?

• #5 06 Lis 2010 20:13
    grzeg0
    Poziom 17  

Oczywiście że tak. Sprawdź czy nie spadł pasek z koła pasowego.

• #6 06 Lis 2010 20:44
    lukie
    Poziom 2  

Myślę że bęben jest temu winien, ale jak to możliwe że pralka raz działa raz nie. Czy jak by spadł pasek z koła pasowego to pralka chodziła by czasami a czasami nie?

• #7 06 Lis 2010 20:53
    grzeg0
    Poziom 17  

Może być luźny pasek i czasami się ślizga jak jest więcej prania

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME