Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z mikrofonem w Creative Fatality Gaming

majercak 06 Lis 2010 17:48 1935 2
  • #1 06 Lis 2010 17:48
    majercak
    Poziom 2  

Witam!

Mam pewien problem. Otóż mam Creative Fatality Gaming i jakiś czas dobrze mi służą, ale dzisiaj rano coś się stało. Przestał działać mi mikrofon bawiłem się w przeinstalowywanie sterowników itd. Kiedy podłączam sam mikrofon do tego różowego wejścia to on działa, ale kiedy mam podłączonego do słuchawek i od słuchawek to wejść nie działa. Nie mam pomysłu co zrobić. Proszę o pomoc :)

0 2
  • #2 06 Lis 2010 20:09
    Radeusz
    Poziom 30  

Piszesz niezrozumiale. Opcja 1 Mikrofon działa bezpośrednio podłączony do komputera a podłączony przez słuchawki (jest taka możliwość?) nie działa tak? jeżeli tak to prawdopodobnie kabel. Opcja 2 mikrofon nie działa gdy do komputera podpięte są słuchawki. W tym wypadku to ewidentnie wina sterowników, odinstalowujesz wszystkie sterowniki, potem wchodzisz w menadżer urządzeń i odinstalowujesz karę dźwiękową. Następnie czyścisz komputer CCleanerem i instalujesz najnowsze sterowniki pobrane ze strony producenta. Jeżeli nie pomoże to sprawdzasz ustawienia systemowe.

0
  • #3 06 Lis 2010 20:35
    majercak
    Poziom 2  

opcja 1. tylko jest w tym problem, że mam 2x te same słuchawki i na obu mikrofon nie działa, więc raczej to nie wina kabla

0
  Szukaj w 5mln produktów