Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka WIATKA

28 Wrz 2004 13:56 3012 12
  • Poziom 16  
    Witam
    Problem dość dziwny,pralka całkiem mało używana.
    Po zakończeniu prania i ustawieniu na wirowanie nie chce wirować, natomiast " jak trochę odpocznie" około godziny, wiruje bez problemu.
    Co może być tego powodem ?
    Pralka jest całkiem w dobrym stanie i zastanawiam się nad naprawą.
    Proszę o opinie czy to się opłaca ?
    Pozdrawiam

• Specjalista AGD
    Witam.
    A wodę odprowadza bez problemu?, "jak trochę odpocznie" to wiruje - moje pytanie z praniem czy bez?
  • Poziom 16  
    Wodę odprowadza bez problemu a co do wirowania "jak odpocznie" to bez znaczenia czy z praniem czy pusta.
  • Poziom 39  
    Witam Wymień kondensator silnika. Powinno pomóc. Pozdrawiam.
  • Poziom 16  
    Jakie wartości ma ten kondensator, bo najpierw chciałem go zorganizować, ponieważ mam trudny dostęp w łazience do pralki i jak już ją rozkręce to od razu chciałbym wymienić.
  • Specjalista AGD
    WojtekCTL napisał:
    Jakie wartości ma ten kondensator, bo najpierw chciałem go zorganizować, ponieważ mam trudny dostęp w łazience do pralki i jak już ją rozkręce to od razu chciałbym wymienić.

Kondensator zostaw w spokoju. To jest ostatnia rzecz jaka może wysiąść we Wiatce.
    Jest zatkany wąż hydrostatu.
  • Poziom 16  
    A który to jest i gdzie mam go szukać wewnątrz obudowy ?
  • Użytkownik usunął konto  

• Specjalista AGD
    zayzayer napisał:

Kondensator zostaw w spokoju. To jest ostatnia rzecz jaka może wysiąść we Wiatce.
    Jest zatkany wąż hydrostatu.

Witam.
    Przecież gdyby był zapchany wężyk hydrostatu to nie było by również obrotów prania, a woda nachodziłaby bez oapmiętania. :?:
  • Użytkownik usunął konto  
  • Specjalista AGD
    Raczej na 99% zatkany jest wężyk hydrostatu.
  • Poziom 16  
    Problem rozwiązany.
    Zanieczyszczony był kruciec hydrosratu,przy okazji przeczyściłem styki wewnątrz hydrostatu i wszystko wróciło do normy.
    Serdecznie dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem i porady.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    zmień oczywiscie silnik , obroty wyższe przełańcza programator sposób podłączenia uzwojenia silnika