Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wieża LG FFH-299 - CD

28 Wrz 2004 14:41 1680 2
  • Poziom 13  
    Witam,
    mam problem z taką wiezyczką, problem byc moze nie nowy ale nie znalazłem nic konkretnego na jego temat, otóz nie działa CD, nic moze w tym dziwnego, powiecie że czytnik padł, czytnik byl postawiony na ślepo co prawda, bo jak klient stwierdził przestała czytac płytki,
    standardowe procedura czyszczenie nie dala nic podmianka lasera ten sam motyw dokładnie przyjrzenie sie zmieniaczowi i odkryłem że serwo odtwarzacza wogole nie dziala nie ogniskuje soczewki laser nie swieci, jedynie co to powrot cała glowica na początek do momentu zwarcia switcha, i nic wiecej, zmieniacz działa ok, wybiera plytki prawidłowo, ale nie czyta, nie mam schematu do tej wieży, ale wiem że nie jest uszkodzona płyta z serwem ktora jest pod zmieniaczem, podstawialem z innej LG identyczna efekt ten sam, w zwiazku z tym mam pytanko czy ktos spotkał sie z takim problemem, moze ktos ma kawałek schematu do tego sprzetu lub jakis support serwisowy LG, bo to nie jest pojedyńczy przypadek jaki mi sie trafił, juz wczesniej mialem taką wieże ale dalem sobie siana z naprawa, teraz ta znowu ze tak powiem weszła mi na ambicje i postanowiłem podnieść w niej CD, z tego co zauwazyłem to ze plytki zmieniacza idzie sygnał focus do procesora na przednim panelu, ale nie zdazyłem przedzwonic tego układu, jedynie co jeszcze zrobiłem to przelutowalem procesor na przednim panelu goracym powietrzem i przez przypadek wyprodukowałem przerywke w obwodzie wyswietlacza bo przestał swiecic ale szybko to naprawiłem, prosze o info na w/w temat, bo bede świecił oczami przed rodziną,
    pozdrawiam serdecznie

Mirecki77
    gg779267
    Nie musisz krzyczeć!
    Pisanie tytułu dużymi literami - REGULAMIN.[h]
    Twój post to jajdłuższe zdanie jakie widziałem na Elektrodzie. <C>
  • Poziom 39  
    A jaki tam występuje czytnik czy zostało usunięte zabezpieczenie?
  • Poziom 13  
    Witam , czytnik standard KSS-213C , zabezpieczenie usuniete , poza tym mam drugi taki sprzet cała zmieniarke tez zachowuje sie identycznie po podłaczeniu do tej akurat wieży , na razie nie mam pomyslu co moze byc uszkodzone ale jak powiedziałem weszło mi to na ambicje , wiec moze uda mi sie zwalczyc ten sprzet :) czy ktos ma jakąs koncepcje czego szukac ?? moze kawałek schematu ??

pozdr

Mirecki77