Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

prosze o schemat takiej przejsciowki

rafi090884 07 Nov 2010 03:00 1149 3
    rafi090884
    Level 2  
    Witam jestem nowy na forum i na poczatku chcialbym sie przywitac... wiem ze jest duzo tematow w internecie na ten temat o ktory pytam ale nie znalazlem tam zadnej sensownej odpwiedzi... chce podlaczyc zestac creative 5,1 t6060 pod LCD Toshoba. Narazie nie bede kupwoal amplitunera bo nie mam kasy a tamte glosniki stoja niuzywane to chcialem je wykorzystac. chcialem kupic nastepujaca przelotke:
    prosze o schemat takiej przejsciowki
    ale nigdzie jej nie moge znalesc ani w internecie ani w sklepach.
    moje pytanei brzmi czy moze ktos wie gdzie to kupic a jesli nie to prosilbym jakiego madrego kolegi o to by podrzucil mi schemat jak to ma wygladac tak zeby slosniki przednie i tylkoe byly w stereo a centralby i subwoofer byl jako nomo bo to zapewnia ta przelotka :)
    Prosilbym o jakas pomoc
    SP5ANJ
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    rafi090884 wrote:
    Witam jestem nowy na forum i na poczatku chcialbym sie przywitac...

Witamy Ciebie serdecznie. :D

Proponuję na samym początku "przygody z elektroda.pl" - przeczytać regulamin tego Forum.

Proszę poprawić wpis, aby był w zgodzie z regulaminem pkt. 15 .

Pozdrawiam.
    rafi090884
    Level 2  
    czy nikt z tutaj tu obecnych na forum nie wie jak wykonac taka koncowke?
    KIEROWCA_VW
    Level 35  
    rafi090884 wrote:
    czy nikt z tutaj tu obecnych na forum nie wie jak wykonac taka koncowke?

Zapewne wiele osób zna odpowiedź na Twoje pytanie, ale widząc Ciebie, który to nie stosujesz się do zaleceń moderatora, zapewne nie czytałeś Regulaminu, piszesz niechlujnie a co gorsza ponaglasz innych do udzielenia odpowiedzi sam nic nie wnosząc...

Pomyśl: chcesz pomocy - dostosuj się do pomagających...