Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitor Nec 22WV szukam sterowników

07 Lis 2010 12:24 2703 6
  • Poziom 12  
    Poszukuje sterowników do monitora nec 22WV. Czy mogłby ktoś podac aktywnego linka lub przesłac na adres ramir(malpa)poczta.onet.pl. Nietety żaden z znalezionych przeze mnie adresów nie jest już aktywny.
  • Poziom 12  
    Dziękuje za sterowniki, choc nie bardzo wiem jak je teaz zainstalowac. Niestety nie znam się za bardzo na tym. A moj problem polega na niemożliwości wprowadzenia zmian ustawień w monitorze, ponieważ pojawia sie komunikat OSD zablokowane.
  • Pomocny post
    Moderator - Komputery Serwis
    Więc poszukujesz instrukcji od monitora, a nie sterowników. W instrukcji powinna być opisana funkcja blokady.

Na stronie 9 instrukcji namalowali:
    Code:
    OSD Locked: When the OSD is locked, hold down the “Menu” key and press the “Power” key once to

turn on the monitor. The OSD will be locked, and this message will appear. When the OSD is locked,
    only “Power” key function is still working, and if any other key is pressed this message will remain.
    When the OSD is locked, hold down the “Menu” key and press the “Power” key once to turn on the
    monitor. The OSD will be unlocked and does not show the message. This message location is in the
    position setting “OSD Setup” item.
  • Poziom 12  
    Dziękuje za info, bo przenosiłem się i gdzieś zgubiłem swoją instrukcje. Niestety wciśnięcie menu i wyłączenie nic nie pomaga.
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Pewnie dlatego, ze masz wcisnac menu + power i WLACZYC monitor, a nie przy wlaczonym naciskac menu + power.
  • Poziom 12  
    Już wszystko oki, dziękuje Wam za pomoc.