Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative SoundBlaster X-Fi 5.1 USB - problem z ustawieniem

07 Lis 2010 13:19 1126 3
  • Poziom 28  
    Witam

Posiadam kartę dźwiękową taką jak w temacie, laptop to samsung r530 z win7 64bit.
    Chciałem sprawdzić jak w tej karcie działa 5.1 i problem się pojawił z podłączeniem subwoofera. Włączyłem film ustawiłem na karcie 5.1, podbiłem trochę niskie tony, podłączyłem końcówkę mocy na tda7294 i jakiś subwoofer noname i co się okazało? Zamiast jakichkolwiek niskich tonów uzyskałem "metaliczne" trzaski, które w niczym nie przypominają mi niskich tonów.

Dodam, że końcówka jest całkowicie sprawna i subwoofer też. Pozostałe wyjścia karty dźwiękowej normalnie działają.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 28  
    No właśnie nie, bo jak podłączam suba w miejsce centralnego to jest normalny dźwięk (oczywiście nie mówimy o normalnym dźwięku), a gdy w miejsce suba to metaliczne trzaski/brzęczenie.
  • Poziom 10  
    Sprawdź może wizarda w win7 - czy masz tam w ogóle subwoofer i czy nie masz problemu problemu z odtwarzaczem. Kreator dźwięku pod win powinien normalnie 'wskazać' wszystkie głośniki, jeśli tu będzie ok - wtedy zabierz się za ustawienia playera.