Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączenie Linii telefonicznej

gaca000 07 Nov 2010 14:48 6809 4
    gaca000
    Level 2  
    Witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje podłączenie samej linii tp żeby można z tego zalozyć neostrade albo netie . z tego co wiem 30zl kosztuje utrzymanie linii tak ? a ile podlaczenie jej ? prosze o wypowiedzi jak ktos sie zna i wie cos na ten temat
    gaca000
    Level 2  
    ale ja niechce cennika tylko chce wiedziec ile zaplace jak przyjada mi linie podlaczyc telefoniczna bo chce orange free dom sobie wziasc ;]
  • Helpful post
    krzych66
    Level 27  
    Podłączenie lini telefonicznej TP 10 zł przy umowie na 12 miesięcy plus oczywiście abonament najmniejszy to ok 50 zł miesięcznie,można zawiesić abonament na usługi głosowe koszt miesięczny około 22-23 zł. Posiadając taką linie można zamówić internet BSA u operatorów alternatywnych Orange ,Netia,Era lub w TP neostrade.Innym rozwiązaniem jest zamówienie naked neo w TP utrzymanie lini 29 zł plus abonament za internet, jednorazowy koszt aktywacji od około 20 do 50zł zależnie czy umowa jest na 12 czy 24 miesiące.
    gaca000
    Level 2  
    aha rozumiem nie no sama linie chce abonamentu nie i zadnego telefonu tylko zalozyc ja chodizlo mi jaka cena a utrzymac to 36zl czytalem ok dzieki za pomoc