Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laguna II 1,9dCi 2002r NIE DZIAŁA WYŚWIETLACZ

Krzysiek_Lublin 07 Nov 2010 17:13 7162 1
    Krzysiek_Lublin
    Level 1  
    Witam! Zwracam się tu z pytaniem, gdyż po przewertowaniu stron internetowych nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, a mianowicie, w moim aucie ( jak w temacie), padł wyświetlacz wbudowanej nawigacji. Po prostu nie świeci się nic, radio działa, panel nawigacji jest podświetlony, natomiast cały ekran jest czarny. 2 razy zdarzyło mi sie tak, że wyświetlacz zgasł, jednak cały czas się żarzył...tzn. tak jakby komputer robił restart (radio cały czas grało). Uruchomił się, i było wszystko ok. Dziś wsiadłem, odpaliłem auto, a wyświetlacz nie zadziałał. Ma ktoś może jakąs radę na to? Może to być wina jakiegoś bezpiecznika? Jakiś czas temu padł od radia, radio przestało grać, całe szczęście,z a pośrednictwem tegoż forum udało mi się odnaleźć owy bezpiecznik i wymienić go. A le do tego nie wiem jak się zabrać. Bardoz proszę o pomoc!
    Drafal
    Level 12  
    W schowku masz jednostkę w nią z tyłu wpięty jest przewód łączący z ekranem –zobacz czy się nie wysunął. W lagunach zdarzają się też zimne luty np. jeśli podświetlanie klimatronik’a nie działa z reguły wystarczy poprawić luty na pcb za wyświetlaczem