Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mikrofalówka Zelmer 29Z016 vs Zelmer 29Z024

skydeath 07 Nov 2010 20:36 9619 8
    skydeath
    Level 9  
    Witam

Mikrofalówka Zelmer 29Z016 vs Zelmer 29Z024

rozważam te 2 modele czy ktoś posiada ten sprzęt ?

Byłem zdecydowany na Zelmer 29Z024 (tansza, ladniejsza, wieksza, termoobieg)

Zaciekawiła mnie ta 29Z016 (droższa, brzydsza (wyglada troche jak do zabudowy, ale interesuje mnie bardzo jak sprawdza sie gotowanie na parze, samoczyszczenie i system lighwave)
    roni_71
    Level 13  
    Odświeżę temat,też mam taki dylemat.
    listER
    Level 2  
    Kilka dni temu zakupiłem 29z024.
    Generalnie całkiem w porządku.
    Dosyć łatwa obsługa , sensowne przypisanie funkcji do przycisków.
    Jak trzeba coś podgrzać na szybko to też nie trzeba sie przebijać przez menu, wystarczy kilka razy przycisnąć START (dodaje po 30 sec ) itp

Niestety trafiłem chyba wadliwą sztuke , ponieważ po zakończeniu programu wyłącza sie poświetlenie, przestaje się kręcić tacka ale niestety wentylator sie nie wyłącza (czekałem ok 3 min). Pomaga dopiero wyłączenie wtyczki.

Bedę ją reklamował.
    Jesli ktoś też ma ten model a ja coś źle robię - proszę o info, nie chciałbym się wygłupić w sklepie.

pozdrawiam
    misiek3007
    Level 1  
    Zelmer 29Z024 taki model zakupiłem w jednym ze sklepów internetowych dokladnie w dzień kobiet, czyli 2 dni temu. Specjalnie kupiłem pizze mrożoną żeby wypróbować mikrofalę. nastawiłem program i start. po upływie kilku minut pojawił się dziwny bzyczący dżwięk. po zakończeniu podgrzewania ku mojemu ździwieniu mikrofala nadal pracowała, tzn chodził cały czas wentylator. musialem wyłączyć kuchenkę z sieci. myślałem, że kurier ją strasznie obił w trakcie jazdy. jednak czytając Twój problem, myślę że jest to usterka fabryczna.
    Zadzwoniłem do jednego z lubelskich serwisów Zelmera.....i następne zaskoczenie, kobieta z którą rozmawiałem stwierdziała, że albo jestem idiotą i nie umiem obsłużyć kuchenki albo to jest następna wadliwa kuchenka z tej serii, czyli problem znany. mam 10 dni na zwrócenie tej kuchenki i tak zrobię.
    massa
    Level 10  
    Zelmer jest dosyć dobry w robieniu odkurzaczy (silniki składane jeszcze w Polsce).
    Reszta rzeczy to produkty w większości z Azji, pod logiem ZELMERA.
    Odpowiedź chyba nasuwa się sama.
    User removed account
    User removed account  
    roni_71
    Level 13  
    Gdzieś wyczytałem,że działanie wentylatora po grzaniu ma służyć do wychłodzenia mikrofalówki.A tak na marginesie zapytam was jaki jest w tym modelu grill:kwarcowy czy tradycyjny?Rozważam teraz zakup tego Zelmera albo Candy CMG9423.
    Pozdrawiam.
    1robert
    Level 18  
    wiem że od założenia wątku już trochę minęło.. ale mam pytanie do użytkownikó
    mam taką mikrofalę już długi czas i jedno mnie drażni - mocno świeci wyświetlacz... w nocy jest to denerwujące czy nie ma jakiejś opcji by go zciemnić jak mikrofala pokazuje tylko zegar??
    w piecach jest czasem taka funkcja że zegar da sie wyłączyć - u mnie w mikrofali też jest praktycznie nie potrzebny bo obok jest kilka innych (np w piecu, w radiu :p)