Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką lodówko-zamrazarkę typu Side by Side kupić?

ELEKTROMECHANIKTOM 07 Lis 2010 21:59 6815 4
  • #1 07 Lis 2010 21:59
    ELEKTROMECHANIKTOM
    Poziom 15  

Witam noszę się z zamiarem kupna lodówko zamrażarki.Chodzi mi o lodówkę typu Side by Side tak do 3000zł.Jakiej firmy byście polecali?Myślałem o tym modelu WHIRPOOL WSC 5513 A+S co sądzicie?

0 4
  • #2 09 Lis 2010 11:42
    bartek g123
    Poziom 9  

Moim zdaniem jak side by side to z kostkarką do lodu
    np. LG GR-P207FLQA za 2999zł

nie patrz na firmę bo większość taka sama - w dzisiejszych czasach jak najdłuższa gwarancja Twoim przyjacielem i doradcą jest:D

0
  • #3 12 Lis 2010 09:09
    Ekspert Awa24.pl
    Poziom 11  

Witam,

lodówka WHIRPOOL WSC 5513 A+S oczywiście jest to dobry wybór, ale moim zdaniem za cenę 3000zł możemy kupić lodówkę Side by Side z większą liczbą funkcji. Ciekawym rozwiązaniem jest wspomniana przez mojego przedmówcę kostkarka. W upalne dni pozwala nam cieszyć się napojami z lodem przez cały czas.

Mój przedmówca wspomniał także o lodówce LG GR-B207FLQA z funkcją No Frost i kostkarką umieszczoną w zamrażalce. Lodówka jest sterowana elektronicznie, a wygodę pracy podnosi wyświetlacz LED. Model GR-B207FLQA wyróżnia zastosowanie systemów No-Frost oraz Multi-Air-Flow, które znaczenie podnoszą komfort pracy. System No-Frost nie dopuszcza do powstawania szronu w komorze chłodziarki i zamrażarki. Dzięki tej funkcji lodówka jest całkowicie bezobsługowa i nie wymaga okresowego rozmrażania. System Multi-Air-Flow zapewnia odpowiedni poziom temperatury oraz równomierne rozchodzenie się powietrza w całej chłodziarce, dzięki czemu do każdej półki dociera odpowiednia ilość chłodu, a przechowywana żywność pozostaje dłużej świeża. Ponadto lodówka jest wyjątkowo elegancka i stylowa. Dokładny opis i zdjęcia produktu znajdzie Pan pod adresem: http://www.awa24.pl/product-pol-7947-Lodowka-LG-GR-B207FLQA.html

Lodówką spełniającą Pana wymagania jest także, bardzo popularna, Hotpoint-Ariston Quadrio 4D X/HA. Uwagę przyciąga jej niestandardowy wygląd i wymiary.
    Wyposażona została w funkcję Super Cool, która pozwala w krótkim czasie schłodzić produkty dopiero co włożone do lodówki, a po osiągnięciu odpowiedniej temperatury automatycznie się wyłączy. Dzięki dodatkowej funkcji Holiday lodówka może być włączona nawet podczas dłuższej, wakacyjnej nieobecności. Temperatura w komorze lodówki zostaje ustawiona na 12C, a zamrażalnik pracuje w normalnym trybie - wszystko to przy minimalnym zużyciu energii. Niestety nie posiada wbudowanej kostkarki czy filtra wody. Uwagę przyciąga cena, gdyż można ją nabyć już za 2267zł. Opis produktu znajdzie Pan na stronie http://www.hotpoint-ariston.pl/ha/productsheet.do?productId=54162PL

Polecanym przeze mnie produktem jest również lodówka Samsung RS20VRHS z wbudowaną kostkarką i barkiem. Samsung przedstawia nam lodówkę Side by Side z opisywanym przeze mnie wcześniej systemem No Frost, minimalistycznej stylistyce oraz cyfrowym wyświetlaczem LED. Lodówka posiada 2 pojemniki na warzywa z regulacją wilgotności oraz alarm otwartych drzwi. Aby dokładniej przyjrzeć się modelowi RS20VRHS zapraszam na stronę producenta, gdzie znajdzie Pan ciekawe zdjęcia: http://www.samsung.com/pl/consumer/home-appli...e/RS20VRHS5/XEO/index.idx?pagetype=prd_detail

Zapraszam do zapoznania się także z poradnikiem na temat lodówek, w którym znajdzie Pan szereg praktycznych porad, które przydadzą się w trakcie planowanych zakupów:
    http://www.awa24.pl/Poradnik-lodowki-jak-wybracs-na-co-zwrocic-uwages-clinks-pol-58.html

Zapraszam do dalszej dyskusji i wymiany uwag na temat lodówek Side by Side.

Pozdrawiam

0
  • #4 15 Lis 2010 20:51
    ELEKTROMECHANIKTOM
    Poziom 15  

Decyzja o zakupie już podjęta i sprzęt zamówiony.Dziękuję za porady.

0
  • #5 21 Lis 2010 11:54
    violetta111
    Poziom 1  

Ja osobiście odradzam lodówki Samsunga, mam model RSH1DT-MH w trakcie gwarancji była naprawiana podobno znana wada producenta i cóż w tej chwili jest 2,5 roku od zakupu i problem powrócił. Znajomi również mają te same problemy ze swoją lodówką. Ponad 3 tyś zł i po dwóch latach czeka mnie zakup nowej lodowki.

1
  Szukaj w 5mln produktów