Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot J5 2.5TDi zle połączona instalacja elektr.

08 Nov 2010 04:31 8391 2
  • Level 10  
    Mam problem z instalacją elektryczną gdyż przy uszczelnianiu przedniej szyby zostało wyrwane kilka przewodów z okolic skrzynki bezpiecznikowej, po wizycie kilku fachowców efekty były coraz gorsze ( coraz więcej nie podłączonych przewodów i liczne wzarcia) wspomagając się książką (schemat tylko podobny)połączyłem wiekszość z tych przewodów i sprawdziłem całą instalację (wymiana przetartych, zgrzanych przewodów, wyciąłem przewody nigdzie nie podłączone itp). Jednak mam chyba dalej zwarcia lub zle coś podłaczyłem. Dodam że to auto to wpewnym sensie składak (wymieniony silnik z benzynowego na disel, elektyroniczny sterownik świec zarowych, w instalacji elektr. kolory przewodów nie mają znaczenia itp).
    Potrzebuje więc schematu jak podłaczyć sterownik swiec żarowych.
    Schemat aktualnie istniejących połączeń umieszcam poniżej a zdjęcie wnętrza pod maską i sterownika świec wstawie jak najszybciej.

Objawy przełaczam stacyjkę na rozruch słychać klaskanie jak by bendix załapywał wszystko mruga i po chwili auto przestaje reagować. Po odczekaniu chwili można spróbować ponownie, ale raz później akumulator do ładowania.

Z góry dziękuję za pomoc.
  • Level 10  
    Proszę chociaż o pomoc w ustaleniu od jakiego auta pochodzi moduł sterowania świecami żarowymi. Najchętniej także jego schemat podłączenia itp.

Dodaj fotki poprawnie, jak w poprzednim poście. [Mirek Z.]
    Peugeot J5 2.5TDi zle połączona instalacja elektr. Peugeot J5 2.5TDi zle połączona instalacja elektr. Peugeot J5 2.5TDi zle połączona instalacja elektr.
  • Level 10  
    Proszę modelatora o pomoc w usunięciu tego postu lub poprawienia wiadomości (chciałem usunąć ale post jest za stary).
    Gdyż nie posiadam już tych zdjęć i nie wiem jak poprawidź poprawić ustawienie obrazków. Wydaje mi się że wstawiałem je tak samo. Przepraszam za zaistniałe problemy.