Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hp photosmart d5160 mruga wykrzyknik

08 Lis 2010 16:07 4925 3
  • Poziom 14  
    Witam,
    Urządzenie jak wyżej. Podobno był problem z usb komputer nie widział jej. U siebie na laptopie zauważył od razu zainstalował sterowniki, wydrukowałem 3 strony testowe i wyłączyłem. Po ponownym włączeniu drukarka ciągle się ładuje (taka kreseczka sobie lata w kółko) i miga ten czerwony wykrzyknik. O co może chodzić?
    A jeszzcze jak wyłączam to zostaje ta kreseczka w jednym miejscu i po chwili sama sie włącza.
    Jakieś sugestie?

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Spec od drukarek
    Ja zacząłbym od tego, że ta drukarka ma niezbyt dobrze zaprojektowaną klapę i jej czujnik - element wystający z klapy jest za krótki, a dźwignia czujnika trochę ciężko chodzi. Jeżeli elektronika drukarki po włączeniu wykrywa otwartą klapę, to drukarka nie może się zainicjować, czyli właśnie miga czerwony wykrzyknik, a kreseczka na wyświetlaczu krąży w kółko :D
  • Poziom 14  
    właśnie, już to zrobiłem ale dzięki za podpowiedź z której bym zapewne skorzystał. :D Otóż ja wyżłobiłem bardziej te prowadniczki przez które chodzą takie 2 "chorągiewki" powiedzmy... :D tylko ledwo ledwo co się podnoszą ale przynajmniej chodzi... ach te HP...

Pozdrawiam i zamykam temat