Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dacia Sandero - czy warto ją kupić, jak tak to jaką wersje??

Umin_ITD 09 Lis 2010 14:15 2858 3
  • #1 09 Lis 2010 14:15
    Umin_ITD
    Poziom 8  

Witam,
    Mam pytanie mój wujek chce kupic Dacię Sandero i zastanawia sie nad tym, czy bedzie to dobry zakup , chodzi tu o nowy samochód prosto z salonu.
    Chciałbym się dowiedzieć, z jakim silnikiem ją wybrać i jak jest z eksploatacja tego auta no i serwisem .
    I najważniejsze pytanie bezawaryjność, czy w ogóle,można o czymś takim pomarzyć ;
    I czy nie lepiej kupic jakiejś lepszej firmy auto, ale używane;
    Proszę o wypowiedzi osób, które posiadają dany egzemplarz;)
    Pozdrawiam.
    Liczę, że pomożecie;))

0 3
  • #2 10 Lis 2010 18:35
    Przemo9826
    VIP Zasłużony dla elektroda

Szkoda kasy na to auto, fakt jest tanie i nowe ale taczkowate. Jaki silnik? Najlepiej to benzyne, diesla nie polecam. Lepiej kupić coś używanego.

0
  • #3 10 Lis 2010 20:33
    Umin_ITD
    Poziom 8  

No w sumie racja nie widziałem dużo o tych samochodach, poza tym za taką kwotę można kupić już niezłe autko, tak za około 30tys. zł...;)

Dodano po 2 [minuty]:

Ale prosiłbym jeszcze o opinie użytkowników tego auta, bo chciałbym się dowiedzieć, czy jest ono w miarę bezawaryjne, ;)

0
  • #4 10 Lis 2010 20:45
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Zakup tego auta, to wybór rozsądku. Auto nie urzeka jakąś nowoczesnością (choć jest całkiem sympatyczne), wyposażone niespecjalnie, materiały przeciętne. niemniej wszystko oparte na technice koncernu Renault.
    Niemniej masz do wyboru auto nowe, z salonu, z gwarancją, wybrane według własnych upodobań (kolor, ewentualne dodatki).
    Z drugiej strony masz do wyboru auto używane lepszej marki, ale bez gwarancji, z tak naprawdę nieznaną przeszłością, z nieznaną historią przebiegu i ewentualnych napraw...
    Jeśli porównywać to auto, to nie z używanymi, a z nowymi autami innych tańszych marek.

0