Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

N 6650 fold, wyłącza się podczas rozmowy i transferu danych

tommygsx 09 Lis 2010 16:14 1262 0
    tommygsx
    Poziom 9  
    Witam.
    Chciałbym się odnieść do zamkniętego już tematu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=8578612#8578612
    Poszedłem do punktu serwisowego Nokia Care i zapłaciłem 60zł za rzekomo naprawę telefonu. Telefon odebrałem, powiedziano mi, że został wgrany nowy soft i telefon działa, nie minęło 10minut od wyjścia z serwisu i telefon się wyłączył, oddałem go znowu, po tygodniu odebrałem i powiedziano mi, że poprawiono złącze, bo było uszkodzone i telefon działa, wróciłem do domu, podłączyłem go pod kompa żeby zgrać dane i znowu się wyłączył, poleciałem trzeci raz do serwisu, poinformowałem, że usterka nie została naprawiona i po 2 tygodniach odebrałem telefon z tą samą usterką, serwis mi zwrócił pieniądze i był bezradny. Poczytałem trochę na forum, zainstalowałem PHOENIX-a oraz paczkę do swojego telefonu z angielskim menu, wszystko przebiegło jak w instrukcji, lecz nadal jest to samo. Moje pytanie, czy umiałby ktoś zdiagnozować problem tego wyłączania? Jeden z forumowiczów gracjan55 napisał, że porządny serwis poradzi sobie bez problemu, a ja nie znam żadnego takiego serwisu w Bydgoszczy, bo ten firmowy NOKII jest do bani...