Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolejny test ekranu Gorilla Glass teraz w Samsung Galaxy Tab

lukasker 10 Lis 2010 13:07 3850 7
  • Kolejny test ekranu Gorilla Glass teraz w Samsung Galaxy Tab Samsung w swoich najlepszych urządzeniach montuje super wytrzymałe ekrany Gorilla Glass. Na łamach elektrody przedstawialiśmy test Samsung Galaxy S z ekranem Gorilla Glass. Tym razem inny internauta postanowił przetestować większego brata Samsung Galaxy Tab. Postanowił on z bliskiej odległości strzelić z pistoletu na CO2. Ekran Galaxy Tab o dziwo przetrwał ostrzał, pozostało jedynie kilka niedużych śladów, czego nie można powiedzieć o szklance, do której strzelano później dla porównania. Jeśli tablet jest rzeczywiście taki wytrzymały, to może jednak znajdzie 1 milion nabywców do końca roku.

Link

Link

Źródło

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    lukasker
    Tłumacz Redaktor
    Specjalizuje się w: programowanie, strony www, sprzęt komputerowy
    lukasker napisał 2900 postów o ocenie 137, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.
    WoŹnY
    Poziom 28  
    Zaciekawił mnie ten materiał, jednak jak dla mnie ten film z ostrzałem tabletu jest sprefabrykowany. Nie widać rozprężającego się gazu tak jak w przypadku drugiego filmu. Poza tym gość wyraźnie celuje w środek, kiedy to ślady po kulach widoczne są w dole ekranu. Tak samo nie widać po tablecie aby choćby drgnął obrywając kulka. Dla mnie po prostu sfingowane. Teraz oglądnie to jeden z drugim posiadaczem ów cudeńka i będzie chciał zaimponować towarzystwu i rozwali sobie ekran.
    Citek
    Poziom 22  
    No kolego @WoŹnY masz racje, jakoś dziwnie wygląda te strzelanie do Tab'a. Jeżeli byłaby to prawda to jestem pełen podziuw dla Samsunga jak i dla gościa, że nie bał się że przypadkiem dostanie rykoszetem.
    michal-michalik
    Poziom 23  
    Fake i do tego operator jest alkoholikiem nie dostał dziś trunku i mu się łapy trzęsą, jak się to ciężko ogląda...
    Możliwe, że jest ekran tak wytrzymały, co by było bardzo ciekawe, bo głównym problemem przy dotykowych wyświetlaczach o sporej przekątnej są właśnie pęknięcia po upadku, albo uderzeniu. Jednak koleś nie udowodnił tego na tym filmie :)
    Paolo1976
    Poziom 24  
    Przy ostatnim, trzecim strzale do ekranu, nie widać nawet, żeby naciskał na spust. Wydaje mi się, że te ślady na dole i z boku ekranu, to mogą być pęcherzyki powietrza, pod nieumiejętnie naklejoną na ekran ochronną folią poliwęglanową. Tak to przynajmniej dla mnie wygląda.
    upanie
    Poziom 22  
    Swoją drogą to ciekaw, że kolesia którego nie stać na statyw stać na rozwalenie Galaxy Tab...
    Film to ewidentna ściema. Oglądałem pierwszy film bez dźwięku (nawet nie wiem czy w ogóle jest) bo nie chciałem obudzić żony i nie doczekałem się strzałów. Nie drgnął Tab ani ręka ani pistolet. Zupełnie inaczej jest przy strzale do szklanki.
    Te plamki co s a na Tabie są jeszcze przed strzelaniem.
    Jak ma Samsung Wave ale zanim go kupiłem to widziałem filmik jak to koleś próbował zarysować ekran nożem i nie udało mu się. Fajny nie? Ja swojego raz włożyłem do kieszeni z kluczykiem od toyoty i wyjąłem już zarysowany :D Te wszystkie niby amatorskie filmiki to zwyczajna reklama tylko pod przykrywką rzeczywistych i amatorskich testów.
    Trzyzet
    Poziom 21  
    Aj ludzie nie wiecie, a się wypowiadacie :P Samsung zrobił tak mocną SZYBKĘ osłaniającą ekran, a nie wyświatlacz. Wyświetlacze AMOLED są giętkie, nie da się ich zbić. Na youtube jest wybebeszony Galaxy S i jest właśnie pokazane, że wyświetlacz można zginać, tłuc etc. ;P

EDIT: Dopiero teraz obejzałem filmik i to fake. Na dole te plamy to pęcherzyki powietrza. Jest test z młotkiem, dużo bardziej wiarygodny ;P
    CMS
    Administator HydePark