Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie Subwoofera do wzmacniacza Pioneer

10 Lis 2010 13:37 2145 5
  • Poziom 9  
    Witam! Planuję w przyszłości rozbudować swój sprzęt Hi-Fi o subwoofer.

Posiadam wzmacniacz: Pioneer vsx-3300 ( TUTAJ INSTRUKCJA W PDF)

Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak pod ten wzmacniacz podłączyć subwoofer? Byłbym wdzięczny..

Tutaj zdjęcia wzmacniacza od tyłu:
    FOTO1
    FOTO2
    FOTO3
    FOTO4
  • Poziom 10  
    mam podłączony subwoofer pod wzmacniacz pioneer s-a331
    podłączyłem głośnik basowy 4ohm blaupunkt o mocy 220rms. W skrzyni na warunki pokojowe mi wystarczy w zupełności.
    kup sobie skrzynie z basem LANZAR max 12" i nie będziesz żałował:)
  • Poziom 9  
    tzn. Mi nie chodzi o to jaki kupić subwoofer, tylko jak go potem podłączyć pod tego wzmaka... :|

bo się na tym nie znam kompletnie.. ;r
  • Poziom 10  
    jeśli sam montujesz subwoofer to trzeba skrzynia+głośnik niskotonowy+ filtr dolnoprzepustowy.
    jeśli kupujesz gotowy subwoofer to zapewne ma juz wbudowany filtr(choć nie zawsze). Jeśli takowy ma to + do + a - do - i po problemie:)
  • Poziom 43  
    Potrzebujesz aktywny subwoofer - obojętne czy z wejściami wysoko czy niskopoziomowymi. Wysokopoziomowe podłączysz do wyjścia kolumn(skręcisz ze sobą i wepchniesz pod zacisk) a niskopoziomowe np do tape out.
  • Poziom 9  
    piterus99 napisał:
    Potrzebujesz aktywny subwoofer - obojętne czy z wejściami wysoko czy niskopoziomowymi. Wysokopoziomowe podłączysz do wyjścia kolumn(skręcisz ze sobą i wepchniesz pod zacisk) a niskopoziomowe np do tape out.

właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem.
    Dzięki za pomoc, jak będę miał kupować to zakupię taki, żeby go podłączyć pod któryś OUT.

thx za help