Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mikrofon przewodowy do wokalu

10 Nov 2010 21:25 1800 6
  • Level 10  
    Mikrofon przewodowy do wokalu do 1000 zl może być używany w grę nie wchodzi shure sm58 ponieważ mam go szukam czegoś lepszego proszę propozycje. Mam głos coś w stylu nowy James Hetfield nie ten stary z lat 80 gdzie mial o chrypiały przepity głos tylko ten nowy czysty. pozdrawiam...
  • Level 43  
    Najlepiej zajdź z kumplami z kapeli do sklepu muzycznego i przetestuj różne mikrofony.
    Wiesz, można doradzać wybór mikrofonu dla amatora za 100-200 zł, ew. coś uniwersalnego a riderowego dla nagłośnieniowca jak np SM-58, ale zawodowiec powinien sam, ew z asystą ludzi z branży, odsłuchać i wybrać odpowiedni mikrofon.
    Polecam zwrócić uwagę na Beyerdynamic.

Pozdrawiam.
  • Level 19  
    hetfield94 wrote:
    Mikrofon przewodowy do wokalu do 1000 zl może być używany w grę nie wchodzi shure sm58 ponieważ mam go szukam czegoś lepszego proszę propozycje. Mam głos coś w stylu nowy James Hetfield nie ten stary z lat 80 gdzie mial o chrypiały przepity głos tylko ten nowy czysty. pozdrawiam...

Napisałeś konkretnie, proponuje więc na 'pierwszy ogień' wziąć i popróbować mikrofon często używany przez Jamesa H., mianowicie Audio-Technica AE-5400 /cena ok. 1600 PLN/

http://www.konsbud-audio.pl/index.php?page_id=4&detailed=1&product_id=73

---------------------------------------------------

Ps. A przepraszam, umknęło mi że miał być do 1000 zł.
  • Level 9  
    Spróbuj mikrofony electro-voice. Ja używam ND 767. Cena teraz to ok. 450 zł.
    Jest dobry.
  • Level 10  
    Po pierwsze shure sm 58 mam wiedzialem ze mi go polecicie co douzytkownika JMZ nie szukam mikrofonu pojemnosciowego PROSZE o inne propozycje
  • Level 10  
    Może Beta 58a? Sam korzystam i brzmi super, mi się bardzo podoba.
  • Level 43  
    Nie zrozumiałeś treści mojego postu. Wiem że masz SM-58 i Ci go nie polecałem. Pisząc: " coś uniwersalnego a riderowego dla nagłośnieniowca jak np SM-58", chodziło mi o riderowy mikrofon dla firmy nagłośnieniowej.
    Główną intencją mojego postu, było namówienie Cię do przetestowania większej ilości różnych mikrofonów.
    Mnie też nie pasuje SM- 58, dlatego śpiewam do Beyerdynamic-a Soundstar MK 2.

Pozdrawiam.