Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Znikające partycje po wykorzystaniu dmde

angelix 11 Lis 2010 13:52 1109 6
  • #1 11 Lis 2010 13:52
    angelix
    Poziom 10  

Witam

Mam taki problem, przeczytalem wiekszosc tematow dostepnych tutaj i albo nie znalazlem rozwiazania albo to dla mnie wyzsza technologia bo niestety w dyskach twardych ze mnie kiepski specjalista, wiec prosilbym kolegow znajacych sie na rzeczy o mala pomoc. Sasiad dal mi do zbadania swoj dysk twardy-samsung 300gb ata, podobno cos mu nawalilo i z 300gb system widzial mu tylko 30, reszta to byla partycja raw, probowalem jakims sprytnym programem odzyskac mu dane, znalazlo sie tego troszke ale nic uzytecznego, potem po przeczytaniu porady z elektrody wykorzystalem program dmde aby partycje raw przerobic na ntsf jednak nie wiem czy cos zle zrobilem bo po restarcie komputera (system windows 7) z mojego dysku zniknela partycja ok 200gb (mam dysk 500gb seagate na sata podzielony na 3 partycje 50 na system i 2 prawie rowne po ponad 200gb) wiec stwierdzilem ze to moze byc przez ten podlaczony dysk sasiada, odlaczylem go, po ponownym uruchomieniu zniknela kolejna partycja, zostala sama systemowa, w zarzadzaniu dyskami pozostale partycje sa widoczne z tym ze nie maja zadnych przydzielonych liter, jak chce to zrobic albo sformatowac tam jakis wyskakuje blad polaczenia, w programie typu mini tool partition wizard tez sa partycje widoczne, w dme rowniez, uruchomilem mini windows z hiren boota i tam dysk jest widoczny normalnie, na tych partycjach jest duzo waznych danych a nie mam gdzie tego zgrac zeby od nowa partycje zakladac, bardzo prosilbym o pomoc

0 6
  • #3 11 Lis 2010 19:00
    angelix
    Poziom 10  

Sprawdzalem tez czy widac partycje podczas instalacji nowego systemu- nie widac, nawet poswiecilem 1 partycje i ja sformatowalem, lecz dalej jej nie widac
    oto screny:
    Znikające partycje po wykorzystaniu dmde Znikające partycje po wykorzystaniu dmde Znikające partycje po wykorzystaniu dmde

0
  • #5 11 Lis 2010 19:56
    angelix
    Poziom 10  

tez tak myslalem bo w mini xp inaczej one byly ustawione troche, nawet sobie zapisalem, jak mozna zmienic to nie tracac danych?

2048-102402046
    102402048-546689022
    546689024-976773167

Takie dane byly na mini xp, dziwi mnie tez ze na win 7 sa inne partycje a tam inne
    jak to moge przywrocic do normalnosci? bo nie chce juz kombinowac

0
  • #7 11 Lis 2010 21:43
    angelix
    Poziom 10  

Dzieki za pomoc pozdrawiam :)

0