Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Outlook 2010 wspolna skrzynka odbiorcza dla kilku kont

emailo 11 Lis 2010 20:23 11861 4
  • #1 11 Lis 2010 20:23
    emailo
    Poziom 2  

Witam wszystkich i mam krótkie pytanie.

Wcześniej outlook 2007 pobierał mi pocztę ze wszystkich kont i wrzucał do jednej skrzynki odbiorczej. Obecnie wersja 2010 wrzuca mi pocztę do skrzynek odpowiadających każdemu z kont przez co robi się zamieszanie.

jak to można scalić do jednej skrzynki odbiorczej ?

Pozdrawiam

0 4
  • #2 11 Lis 2010 21:02
    greep
    Poziom 19  

Mysle, ze w Outlook 2010 jest tak samo jak w 2007, czyli
    Wchodzisz w:

Narzedzia \ Opcje \ Zakladka: Ustawienia maila, druga od lewej (e-mail setup).
    Potem na samej gorze, po lewej stonie naciskasz przycisk: Konta Mailowe (e-mail accounts).
    Domyslnie jestes w zakladce E-mail.
    Ponizej masz liste kont skonfigurowanych z Outlook, a jeszcze nizej info gdzie outlook ma zamieszczac nowe wiadomosci dla kazdego z kont (i obok przycisk do zmiany lokalizacji).
    Tak wiec po prostu ustaw, zeby dla wszystkich kont wiadomosci splywaly do tego samego folderu, czyli do folderu INBOX.

Outlook 2010 wspolna skrzynka odbiorcza dla kilku kont

1
  • #3 11 Lis 2010 21:05
    emailo
    Poziom 2  

Dziekuje za pomoc,
    to jest terochę doraźne rozwiazanie bo owszem @ są przekierowywane do odbiorczej ale niestety to całe drzewo kont pocztowych po lewej stronie ekranu nadal jest widoczne i nie da sie go usunąć ale i tak to już coś.

Dzieki jeszcze raz za pomoc :)
    Pozdr

0
  • #4 11 Lis 2010 21:52
    greep
    Poziom 19  

byc moze masz stworzone osobne "Data Files" (te z rozszerzeniem *.pst) dla kazdej z tych skrzynek i dlatego nie mozesz ich usunac poprzez [prawy przycisk myszy & usun]?

0