Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hp Pavilon DV2000 jaki chipset graficzny

12 Lis 2010 08:58 1724 9
  • Poziom 10  
    Witam
    Trafił do mnie DV 2000 jak zwykle do wygrzenia. po rozkręceniu okazało się, że majster przedemną wylutował z niego chipset graficzny. Chciałbym ożywić tego laptopa niestety nie wiem jaki tam był zamontowany chipset. Tu moja prośba o podanie modelu (może ktoś ma do sprzedania - najlepiej okulkowany). NIe wiem czy poprzednik (partacz) nie uszkodził jeszcze czegoś innego ale odkupiłem notebooka za grosze więc postanowiłem zaryzykować.
  • Poziom 10  
    Dziękuję Bmserwis za linka, na pewno się przyda. Niestety modelu chipsetu graficznego w nim nie znalazłem. Więc ponawiam prośbę. Może ktoś ma takiego notebooka rozkręconego, to prosiłbym o przepisanie napisów z chipsetu grafiki.
  • Poziom 36  
    Na Intelu czy na AMD?

Zamieszczam rozpiskę wadliwych serii chipsetów dla tego modelu (dokument dla serwisów).

Hp Pavilon DV2000 jaki chipset graficzny
  • Poziom 33  
    Jaki na spodzie laptopa na białej kartce jest cnf i dokładny model?
  • Poziom 10  
    Dzięki o to mi chodziło. Mój laptop to dv2630ea. niestety na tej rozpisce nie ma takiego modelu. Procesor Intel Centrino duo, graphcs by nvidia (tyle wiem z naklejek na obudowie).
  • Poziom 33  
    Nvidia 8400GS inaczej Nvidia G86-630-A2 ;)
  • Poziom 10  
    Dziękuję serdecznie kolego _1KOKO. w poniedziałek zamawiam układ i bedę próbował go wlutować. Jaką temperaturę ustawić na hotair - czy 400 stopni go nie usmaży?.
  • Poziom 33  
    Osobiscie uważam ,że to za dużo , przy 230 stopniach spokojnie go położysz oczywiscie nie samym hot air tylko z podgrzewaczem...
  • Poziom 36  
    350 stopni przez 20 sekund to maksymalna temperatura podawana przez producentów, co nie oznacza, że jest to temperatura optymalna. Prehot + plus 230 - 250 stopni jest najbezpieczniejsze.