Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka wiertarka do 400zł. jest najlepsza?

chacik 12 Nov 2010 12:05 13290 15
    chacik
    Level 10  
    Chciałem kupić wiertarkę do użytku domowego do 400 zł. Możecie polecić mi coś fajnego?
    shadow0013
    Level 34  
    Napisz co chcesz nią robić i ile.
    chacik
    Level 10  
    Generalnie chodzi mi o typowe prace domowe. Niedługo zaczynamy z żoną remont mieszkania więc trzeba będzie wieszać na ścianach różne rzeczy. Półki, szafki, obrazki i takie tam. Cena tak ok. 400 zł
    e2rd.o
    Level 20  
    Do wieszania na ścianie półek, obrazów wystarczy wiertarka z marketu o mocy 500W i cenie 6 razy mniejszej, i jest na nią gwarancja.
    Sedac
    Level 16  
    Wiertarka z marketu dobra jest co najwyżej na działkę. Kupują ją także Ci co mają "lewe ręce". Mam młotowiertarkę Einhell Global i do użytku domowego polecam. Skil także będzie dobrym wyborem.
    Sławek K
    Level 22  
    Nie jest ważne kto gdzie kupuje, tylko czy umie coś zrobić.....
    Sedac ten eibhell to właśnie marketowe narzędzie. Sam się tam zaopatrujesz ( szlifierka z LM). Zaiste masz ciekawy tok myślenia i wartościowania ludzi ("lewe ręce to ci co kupują w markecie), a moze to samokrytyka?
    Odnośnie narzędzia to przychylam się - korzystny stosunek cena- jakość, a miejsce zakupu zapewnia posiadanie gwarancji.
    pozdrawiam slawek
    mrseba73
    Level 11  
    za te pieniądze już kupisz makite małego boscha
    chacik
    Level 10  
    Dzięki wszystkim za dobre porady. Zastanawiałem się właśnie między boschem a makitą. Wydaje mi się, że obie firmy są dobre.
    User removed account
    User removed account  
    Sedac
    Level 16  
    Einhell jest dostępny w małych sklepach i ma gwarancję. Szlifierkę Kress-a kupiłem w markecie LM bo tylko tam w mojej okolicy ten sprzęt jest do kupienia. Pisząc sprzęt marketowy miałem na myśli wiertarki za 50zł, które też ludzie kupują. W marketach można jeszcze kupić sprzęt Makity, Aeg, Hitachi, DeWalt oraz Bosch i nikomu to nie przeszkadza. Polecam wiertarki Makity i 2-biegowe Metabo.
    User removed account
    User removed account  
    matiz515//
    Level 10  
    Moim zdaniem do takich prac nie warto kupować nic drogiego wystarczy zwykła wiertarka z udarem typu pegasus, einhell,ferm a najlepiej gdy popatrzysz w supermarketach na pewno znajdziesz coś ciekawego w promocji i dostaniesz pewną gwarancje. Sam kupuje takie sprzęty do domu i z wielu jestem bardzo zadowolony.
    Sedac
    Level 16  
    Maktec by Makita jak już. Mam najmniejszą wiertarkę tej firmy.
    User removed account
    User removed account  
    marek 1871
    Level 15  
    Cześć, w okolicach 400zł polecam Ci SKIL MASTERS lub BOSCH zielony ew jakiś niższy model z niebieskiego Bosch'a. Np młotowiertarka SDS SKIL 1741 lub młotowiertarka SDS BOSCH PBH2000RE. Możesz popatrzeć też za GBH2-18RE. Wszystkie te modele są w systemie SDS - udar elektropneumatyczny. W stosunku do zwykłego udaru mechanicznego jest niebo a ziemia przy wierceniu udarowym w betonie, cegle itp. Do prac o jakich piszesz sprawdzą się idealnie.
    wnoto
    Level 34  
    A np. "firmowe" Tesco te szare ? Uważam, że mają dobry stosunek jakości do ceny.