Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odbiór na antenie naziemnej(to tutaj umiescic)?

12 Lis 2010 18:21 948 3
  • Poziom 2  
    Czy jest taka możliwość: Zerwałem umowę jakieś pół roku temu z cyfrą+ mam dekoder i starą kartę. Aktualnie posiadam Cyfrowy polsat (antena z cyfry+) z 2 dekoderami. Odczepiłem jeden z gniazdka, od anteny itp i podlączyłem od cyfry+ i działały programy te podstawowe. Tylko chcę je mieć na telewizorze tam gdzie jest podłączona antena nazemna (nie wiem czy to tak sie pisze w każdym razie ta normalna) podłączam do gniazdka do tej anteny. Dekoder sie włącza i się pokazuje np. TVP1 tylko nie pokazuje się ani program ani komunikat. Jest jakaś możliwość na podłączenie bez zestawu satelitarnego? Jakieś firmware jeśli tak to proszę o odpowiedź.

PS:Jestem nowy nie wiem czy to ten dział. A no i jeszcze dekoder posiada 3 wyjscia na anteny pod nimi pisze:ANT OUT, (nie wiem czy to tez jest wejscie), ANT IN, SAT IN
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam.

Czytałem 3 razy ten sam wpis i dalej nie wiem o co chodzi.

Napisz może jeszcze raz - bo ja nie mogę nic z tego pojąć (albo ja nie umiem tego pojąć :D ) .

Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Wiem, że to może głupie pytanie ale CZY MOŻNA PODŁĄCZYĆ DEKODER DO ANTENY NAZIEMNEJ?
  • Poziom 37  
    Zupełnie nic nie zobaczysz, ale można! :scrambleup: