Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica PC5560A412 nie pobiera wody

12 Lis 2010 21:38 2906 7
  • Poziom 14  
    Pralka nie pobiera wody.Blokada zamka działa dioda pracy się włącza a pralka nic nie robi.Sprawdziłem i na elektrozawór nie idzie napięcie z modułu.Nie wiem które elementy odpowiednia za podawanie napięcia na elektrozawór.Dodam że pralka działa po wlaniu wody przez zbiornik na proszek wypompowuje wodę i wiruje jak się ustawi programy.Proszę o pomoc.
    Dziś sprawdziłem jeszcze raz tą pralkę zrobiłem reset programatora ale nadal cisza.
    Napięcia jak nie było tak nie ma na elektrozawór myślę że to programator teraz szukam gdzie kupić i ile kosztuje.A może ktoś ma taki programator?Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    1. wyciągnij rurkę z hydrostatu i spróbuj odpalić pralkę, jeśli nie zadziała to moduł do wymiany.Na allegro poszukaj bo jest gdzieś (chyba w częstochowie) co naprawia moduły z amica.
  • Poziom 14  
    Odłączyłem rurkę od hydrostatu już wcześniej tylko zapomniałem o tym napisać dmuchałem tak aby się załączyła pralka i działa.Kupiłem inny programator jak przyjdzie to będę wiedział czy zadziała. A nad tym posiedzę w wolnym czasie.
  • Poziom 29  
    Witam.
    Grzałka sprawdzona ?
    Jaki kod błędu podaje pralka ?

( Do wymiany triak i ze dwa opory na module. )
  • Poziom 14  
    Grzałka sprawna błąd D2
  • Poziom 14  
    Błąd jednak był w programatorze podstawiłem inny i pralka śmiga temat można zamknąć