Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z bramką VOIP LINKSYS WAG54GP2

13 Lis 2010 00:32 2793 3
  • Poziom 2  
    Posiadam Router Linksysa typ:WAG54GP2
    skonfigurowałem dostęp do internetu bez problemu ale przy konfiguracji Bramki VOIP
    zaczęły się schody. Router dostałem od kumpla i chciałem zmienić dane bramki na swoje i nie mogłem zresetować poprzednich ustawień bramki VOIP. W końcu zaczął mi wyskakiwać komunika:cytat(Witryna http://192.168.1.1 żąda podania nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: "pap user") i wyskakuje stronka logowania żadne loginy i hasła nie pasują (admin:admin) nie wiem co mam tu wpisać albo jak powrócić do ustawień sprzed mojej nieudolnej konfiguracji. Nie mogę znaleźć jak można zresetować ustawieni Bramki żeby od nowa ustawić ją. ( Restore Factory Defaults:) resetuje tylko ustawienia internetowe a nie ustawienia Voice :(
  • Poziom 12  
    A na routerze z tyłu (od strony gniazd) nie ma takiego przycisku, który przywraca wszystko do ustawień fabrycznych? Taki mały "guziczek", który wciskamy długopisem (albo czymś w tym stylu), trzeba go przytrzymać przez ok. 5 sekund.
  • Poziom 2  
    Mały guziczek wciskany długopisem też nie resetuje ustawień bramki VOIP
  • Poziom 11  
    Nie 5 sekund lecz 30 sekund to minimum
    A procedura resetu to
    1 wyłączasz zasilanie
    2 wiszkasz guzior
    3 włanczasz zasilanie
    4 po min 30 sekundach i 3 kliknięciach w routerze dopiero puszczasz guzior
    5 masz oryginalne fabryczne oprogramowanie lecz jeżeli ktos włożył hasła jeszcze wewnątrz to tyko i wyłącznie back up cfg ini ful misi wuskoczuć strona z wszystkimi funkcjami i odznaczasz wszystkie , i robisz fil back up
    notaped 2 przeglądasz wszystkie linijki za = sa wpisy fabryczne to
    admin ; password ; 1111111111 ; private