Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

miałem domoron AKME a chcę podłączyć UNIFON LM-4s

13 Lis 2010 15:35 1932 6
  • Poziom 10  
    Miałem domofon AKME a chcę podłączyć UNIFON LM-4s czy ktoś ma pomysł jak podłączyć nowy domofon?
  • Warunkowo odblokowany
    Jeśli stary aparat wciąż jest podłączony na ścianie to jestem ci wstanie pomóc.jeśli nie to skorzystaj z opcji "szukaj".Na pewno znajdziesz odpowiedź.
  • Specjalista Domofony
    Napisz jakie są podłączenia w AKME, ewentualnie zrób fotkę podłączeń
    wtedy może pomożemy.

Pozdrawiam
    www.alfatech.net.pl
  • Poziom 10  
    no niestety odłączyłem już stary i foty nie zrobię mam już wywołanie i słyszę co jest na dole ale nie mam mikrofonu ; może ktoś kojarzy jakie prądy idą i gdzie.Czy dobrze myślę że 12V to na rygiel?Dzięki za podjęcie tematu i z gory dziękuje za pomoc
  • Poziom 2  
    miałem domoron AKME a chcę podłączyć UNIFON LM-4s miałem domoron AKME a chcę podłączyć UNIFON LM-4s miałem domoron AKME a chcę podłączyć UNIFON LM-4s miałem domoron AKME a chcę podłączyć UNIFON LM-4s miałem domoron AKME a chcę podłączyć UNIFON LM-4s

Witam wszystkich! Tak prezentuje się stary model domofonu który mają sąsiedzi na klatce U nas po wprowadzeniu się mamy tylko 6 przewodów wystających ze ściany :) (3 białe, pomarańczowy zielony i niebieski)

Zakupiliśmy domofon Amplyvox 3322/23

miałem domoron AKME a chcę podłączyć UNIFON LM-4s

proszę o pomoc przy podłączeniu

pozdrawiam
  • Specjalista Domofony
    Zdjęcia są mało czytelne, bo nie widać dokładnie kolorów podłączeń - koszulki łączeniowe
    trochę zasłaniają, ale z tego co widać to:
    E- biały (w starym unifonie 2)
    T-niebieski
    R-biały (w starym unifonie 1)
    O-pomarańcz
    CP-zielony
    Z1-biały (w starym unifonie szedł do górnego przycisku)

Pozdrawiam
    www.alfatech.net.pl
  • Poziom 2  
    Dziękuję za pomoc! Jedna drobna zmiana i wszystko działa jak trzeba! mueble