Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Galaxy rozpędza się do 90km/h dalej nie chce sie bujnąć

13 Lis 2010 18:43 2133 10
  • Poziom 8  
    Witam. Mam problem z fordem galaxy 96r 2,0 benzyna. Samochód rozpędza się do 90km/h normalnie a dalej nie chce jakby miał blokade. Co to może być. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 21  
    Czy nie świecą jakieś kontrolki po odpaleniu auta lub po osiągnięciu tej prędkości?? Samochód mógł przejść w " tryb awaryjny "
    I czy osiągnie on 90 km/h i tyle czy różnie to bywa - raz 100 raz 90 ?
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 8  
    różnie to bywa czasami nawet 110 ale nigdy więcej. Kontrolki nie swieca. Jest tak jak powinno być. Tylko gdy przekroczy 90 to już klapa. NIc nie pomaga nawet zmiana biegu. Byłem u sąsiada(troche się zna na tym) to powiedział że może być coś z układem paliwowym. Ale co dokładnie??
  • Admin grupy Samochody
    Dokładnie to trzeba zdiagnozować auto komputerem diagnostycznym.
  • Poziom 21  
    Dokładnie - jedź do dobrego mechanika podepnij auto do kompa i będziesz wiedział co go boli, albo możesz gdybać to, albo tamto ... .
  • Poziom 8  
    Podpjąłem się pod komputer i pokazało że coś z układem paliwowym lub powietrznym. Na początek mechanik zalecił mi wymiane filtra powietrza i paliwa i powinno pomóc. Ale jesli to nie pomoże??
  • Poziom 1  
    A jeśli to nie to, to napiszesz i będziemy myśleć dalej. Tak czy owak, te rzeczy się wymienia...
  • Admin grupy Samochody
    lexmark1100 napisał:
    że coś z układem paliwowym lub powietrznym.
    COŚ?Pojechałeś na diagnostykę i powiedzieli Ci że coś z tym albo z tym?Ja bym ci to gratis powiedział:D
  • Poziom 21  
    No ale jaki masz problem ? Wymień filtr paliwa i powietrza, może pomoże a na pewno nie zaszkodzi bo nie wiem czy wiesz ale filtry w samochodach są wymienne
  • Poziom 8  
    Wymieniłem filtry i i tak dupa. Dochodzi do 2,5-3 tyś obrotów i zaczyna się dławić. Co to może być??
  • Poziom 8  
    Problem rozwiązany to był katalizator.