Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra 1.7 tdi isuzu auto nie odpala

14 Lis 2010 12:40 3615 2
  • Poziom 2  
    Witam kolegów mam astrę 2004r. z silnikiem 1.7 tdi isuzu pewnego dnia podczas wyprzedzania auto zgasło tak jakby mi się paliwo skończyło, po diagnostyce mechanik powiedział że sterownik pompy paliwowej ok, zrobiłem, zamontowałem auto nadal nie pali , sprawdziłem przekaźniki , bezpieczniki i pompę paliwową i wszystko jest ok. Moje pytanie brzmi: czy to pompa wtryskowa czy też może wina świec żarowych proszę o podpowiedź.

Dodano po 7 [minuty]:

Witam przy okazji odkręciłem przewody wtrysków paliwowych ale widzę że paliwo nie leci po próbie uruchomienia czyli coś z pompą wtryskową lub jakiś strewnik pompy wtryskowej albo jakiś bezpiecznik lub przekaźnik tylko gdzie ja mam tego wszystkiego szukać pomoże mi ktoś.

Dodano po 16 [sekundy]:

Witam przy okazji odkręciłem przewody wtrysków paliwowych ale widzę że paliwo nie leci po próbie uruchomienia czyli coś z pompą wtryskową lub jakiś strewnik pompy wtryskowej albo jakiś bezpiecznik lub przekaźnik tylko gdzie ja mam tego wszystkiego szukać pomoże mi ktoś.
  • Poziom 42  
    mechanik powiedział że sterownik pompy paliwowej ok, zrobiłem,

Sam robiłeś sterownik, co w nim robiłeś?

tylko gdzie ja mam tego wszystkiego szukać pomoże mi ktoś.

Jeśli masz wątpliwości gdzie szukać elementów układu wtryskowego w samochodzie to lepiej oddaj to zaufanemu znającemu sie na rzeczy
  • Poziom 2  
    sterownik wysłałem do zaufanego elektronika i naprawił bo wcześniej mi pompa nie podawała paliwa a teraz podaje a niewiem gdzie szukać bezpieczników lub przekaźników pompy wtryskowej