Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop, tani, możeb być używany, 15", może HP NX6125?

14 Lis 2010 18:57 1577 5
  • Poziom 9  
    Witam

Chce kupić laptopa. Głównie będzie do internetu. Choć chciał bym żeby chodziły na nim jakieś starsze gry (chodzi o twierdze krucjatę wymagania sprzętowe: Pentium III 500MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D). Laptop może być używany, myślę że 15" będzie odpowiedni ale zależy mi żeby miał kartę sieciową standardową i bez przewodową (Wifi) oraz napęd DVD. Bart używał kiedyś laptopa z HP NX6125 i bardzo odpowiadały mi jego parametry choć jak patrzałem na allegro ceny są takie se. Jeżeli chodzi o cenę to myślałem o ok. 500 zł lub mniej, choć zależy mi na w/w parametrach. Może lepiej kupić jakiś nowy albo w ogóle inny? Co proponujecie?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc,

Daniel.
  • Poziom 36  
    Rozważałeś netbooka? Dorzucisz kilka złotych i masz naprawdę porządny sprzęt (w porównaniu do ww. HP). Używanego, starszego dostaniesz być może nawet w kwocie 500zł.
  • Poziom 9  
    No tak ale myślałem coś o 15", a netbooki są znacznie mniejsze...
  • Poziom 32  
    Jak dla mnie wybor sprowadzilby sie do dwoch modeli: T40/T41 czyli IBM w pelnej postaci :) Dosc wysluzone konstrukcje ale bardzo, bardzo dobrze wykonane i nawet uzywki beda w dobrym stanie.
    Otrzymujesz Pentium Mobile 1,4-1,6 Ghz i co wazne grafike ati 7500 czy 9600 w przypadku t41 (tylko zwroc uwage przy wyborze bo sa rozne grafiki). HDD jakies standardowe 20-40GB i przewaznie 512Mb.

Spokojnie pociagnie to XP-ka i jakies starsze gierki:)

Naprawde ciezko o lepszy sprzet. Laptopy te da sie bez problemu kupic w ranicach 500zl, a i za mniej sie uda:)
  • Poziom 9  
    Rewelacja, dzięki wielkie na pewno coś wybiorę.