Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tuner satelitarny HD - jaki wybrać?

cage23 15 Nov 2010 08:21 6716 4
    cage23
    Level 11  
    Możecie polecić jakiś dobry tuner cyfrowy HD?
    Najlepiej aby miał możliwość podłączenia pamięci zewnętrznej i dobrze działający soft. Cena do 500 pln.
    Wiele nasłyszałem się o Fergusonie Ariva 200 i opinie nie są za ciekawe...
    1 PAWEL
    Level 42  
    Opis FERGUSON ARIVA HD COMBO

Odbiór kanałów satelitarnych i naziemnych wysokiej rozdzielczości HD. Funkcja USB PVR wraz z timeShift. Skalowanie
    sygnału PAL do rozdzielczości 720p lub 1080i. Przestrzenny dzwięk Dolby Digital. Czytnik kart płatnej telewizji oraz gniazda
    CI. Pamięć do 8000 kanałów TV i RADIO. Obsługa programowalnych timerów. Odzielenie listy kanałów ulubionych, TV i
    Radio. Elektroniczny przewodnik po programach- EPG. Funkcja szybkiego wyszukiwania kanałów(QuickFind). Obsługa
    teletekstu i napisów ekranowych. Proste, intuicyjne, wielojęzykowe menu (OSD). Szybka instalacja- zaprogramowana
    Fabrycznie lista kanałów. Obsługa DISEqC 1.0 oraz USUALS. Obsługa standardów MPEG-2, MPEG-4, MPEG-4 AVC/H.264.
    Kompatybilny z systemami DVB-T,DVB-S iDVB-S2. 8-znakowy alfanumeryczny wyświetlacz VFD. Programowanie odbiornika
    pzry pomocy portu USB. Menu ekranowe w wysokiej rozdzielczości( HD OSD). Odtwarzacz plików audio. Przeglądarka zdjęć.
    Sterowanie standardowych lub uniwersalnym pilotem RCU-600.
    Złącza: HDMI z HDCP, USB 2.0, Component(Y,Pb,Pr), 2x SCART, CVBS – RCA(Cinch) video, 2xRCA ( cinch) analogowe
    audio, Optyczne cyfrowe wyjście audio TOSLINK.

FERGUSONY potrafią się zawieszać !!
    cage23
    Level 11  
    No właśnie dlatego, że te polskie FERGUSONY potrafią się zawieszać chyba wolałbym sprzęt jakiejś innej, bardziej renomowanej firmy - tylko nie wiem czy nie będzie problemu z odczytem kart polskich operatorów platform cyfrowych...
    rserej
    Level 18  
    W tej cenie ja proponuje Opticum HD 9600 lub Opticum HD TS 9600,ten drugi ma dodatkowo tuner tv naziemnej.Ariva przy nim to szmelc a cena jest porównywalna.
    cage23
    Level 11  
    Witam,

zdecydowałem się na tuner tv n. Sprawuje się bez zarzuty.

Pozdrawiam,