Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NEOSTRADA SZYBSZA MOZE BYĆ

30 Wrz 2004 13:32 1571 12
  • Poziom 16  
    MAM jedno pytanko.
    czy jezeli ktoś ma Neostrade w opcji 128 moze zwiekszyć szybkość download'u do np 200kb/s np jakimś programem?
    :wink:
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    Witaj

Ja także mam taką neostradę i powiem Ci szczeże że gdyby był możliwy transfer z taką przepustowością byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, ale niestety tak nie jest więc pozostaje jedynie czekać aż może jakimś przypadkiem może choć troszkę podniosą przepustowość za taką samą kasę:)

he he he nie ma się co łamać zawsze to lepsze od wdzwanianego
    dial- up'a
  • Poziom 10  
    ale i tak jest limit LOL
  • Poziom 11  
    W sumie tak. Co nam po wielkim transferze kiedy za pare chwil nie mieli takiej prędkości, a jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. No chyba że ktoś zna sposób na oszykanie tego ograniczenia hihihihi.
  • Poziom 11  
    hehe zgadzam się z limitami :) przy 1024 kbps = 84 minuty ściagania. BRAWO TPSA !!! :P
  • Poziom 17  
    komprez napisał:
    hehe zgadzam się z limitami :) przy 1024 kbps = 84 minuty ściagania. BRAWO TPSA !!! :P

Przy neostradzie 1024 jest limit 15 GB więc ściągania full transferem by było: 1 dzień 10 godzin i 8 min (34h i 8min)

Obliczenia:
    1024 kb/s = 128 kilobajtów na sekunde
    15 GB = 15728640 kilobajty
    15728640 : 128 = 122880sek = 2048min = 34h i 8min

Wątpie, żeby przeciętny użytkownik ściągał takim transferem, a niektórzy nawet nie wykorzystują tych 15 gb. Tylko zastanawiam się z jakiego kosmosu wziąłeś tą liczbę, że 84 min ściągania :? Chyba marzyłeś, że ta neostrada ma transfer 1024 kilobajty na sekunde i 5 gb limitu :D
  • Poziom 26  
    15 GB do konca roku
    po 1 stycznia 5 GB :((
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 29  
    A Ja mam lipę :cry:
    Bo 4 pażdziernika kończy mi się umowa :cry:
    Czy jest możliwość np. przepisania mojego łącza na inną osobe?
    Np. mojego sąsiada? zależy mi na starej umowie bo bez limitu a Ja już nie mogę mieć w domu tej neo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    A nie pamietasz przypadkiem jak zabawili się z osobami posiadającymi SDI??? Zmienili warunki umowy w trakcie :)
  • Poziom 13  
    Ciekaw jestem czy po nie bedzie mozliwosci przedluzenia umowy na starych warunkach (tzn. bez limitu).. Ja mam 640kbps, umowa mi sie juz dawno skonczyla i dalej jade bez limitu... Tyle tylko, ze umowa przeszla w stan 'na czas nieokreslony' i musze dodatkowe 40zyla placic ;\

A tak na marginesie, kazdy przecietny urzytkownik (czyt. nie korzystajacy 24/7 z p2p) nie wykorzysta wiecej niz 5 GB na lataniu po stronach www czy tez sciagajac jakies pliki z ftp'ow, no chyba, ze nagle zachcialo mu sie skolekcjonowac wszystkie dostepne kompilacje linux'a :D

Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    greenGhost napisał:

A tak na marginesie, kazdy przecietny urzytkownik (czyt. nie korzystajacy 24/7 z p2p) nie wykorzysta wiecej niz 5 GB na lataniu po stronach www czy tez sciagajac jakies pliki z ftp'ow, no chyba, ze nagle zachcialo mu się skolekcjonowac wszystkie dostepne kompilacje linux'a :D

Ja jestem przeciętnym użytkownikiem, nie używam p2p nie sciągam dystrybucji linuxa :) a mimo wszystko "nabije" średnio 600MB przez cały dzień. Przy limitach od telepsa kwiczał bym po paru dniach. :)