Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centrala Mikrotel 160 szukam instrukcji podłączenia

jatel 16 Nov 2010 11:05 1265 6
    jatel

Level 12  
    Witam
    Poszukuje instrukcji do tej centrali.
    Mam klienta który przywiózł sobie taką centralkę z innej lokalizacji i prosi mnie o instalacje .
    Mikrotel już sam nie sprzedaje central ani nie prowadzi serwisu.
    Tak więc panowie pomóżcie. Z instrukcji na stronie mikrotel znalazlem ze jest jakiś programik do konfiguracji PRO160 lub PRO 200(następcja tej centrali)
    Dziękuje z góry za pomoc
    Pozdrawiam
    jatel

Level 12  
    Czyli ta instrukcja wystarczy mi abym skonfigurował tą centralę nie potrzebuje programu lub jakiegoś telefonu systemowego ?

Dodano po 5 [minuty]:

Ta instrukcja jest bardzo skąpa
    otapi
    Level 25  
    z tą centralką się nie spotkałem, ale mam pod ręką 16/4, można ją programować z kompa przy pomocy programu ( o ile centralka ma com'a) albo ze zwykłego telefonu podłączonego do pierwszej linii wewnętrznej. Z instrukcji wynika że ta centrale też można zaprogramować telefonem więc powinno wystarczyć.
    jatel

Level 12  
    Oki dzieki bede jutro u klienta to spróbuje i sie odezwe
    MIKI1010
    Level 11  
    "Dużych" Mikroteli: 80, 150, 160, 200, nie da się programować za pomocą zwykłego aparatu telefonicznego. Potrzebny jest aparat programujący, lub tak zwane awizo. Co do programowania za pomocą komputera, to programy przypisane były do konkretnej centrali.
    Osobiście programowałem Mikrotela 80 za pomocą programu do centrali o innym numerze seryjnym, ale z tego co pamiętam nie dało się czegoś ustawić.
    jatel

Level 12  
    Byłem dziś u klienta. Jest Awizo, centrala i rozdzielnia.
    Ogólnie centrala to zabytek nie mam zamiaru się tym zajmować ani tego uczyć,
    ale jeśli ktoś zna się na tej centrali i jest z Wawy to poprosiłbym o kontakt na priv odnośnie instalacji może się jakoś dogadamy.
    Pozdrawiam