Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tevion DVD-2002 - blokada

04 Lut 2003 01:47 2315 5
  • Poziom 15  
    Zna ktoś sposób na zniesienie blokady dilerskiej w tym DVD ? Objawia się to tym, że wykonuje wszystkie funkcje oprócz jednej: nie wysuwa płyty. :!:
  • Poziom 19  
    Mam ten sam problem ale chyba za nowy sprzęt by ktoś mógł pomóc. Po wciśnięciu Open/Close wyświetla komunikat "DEALER LOCK ON". Jeśli udało ci się zdjąć to zabezpieczenie to daj znać.
    -------------
    piertek_pl
  • Poziom 15  
    Niestety nie, a klient zabrał już sprzęt :-(
  • Poziom 1  
    Mam ten sam problem z blokadą jak juz wcześniej opisany. Jeżeli komuś się udało zdjać tą blokadę to proszę o info w jaki sposób.
    Dziękuję
  • Poziom 2  
    MI się udało odblokować znalazłem opis na forum wschodnich sąsiadów

http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=11900

na początku nie chciało zadziałać (problemy z przetłumaczeniem)
    ale po kilku kombinacjach się odblokowało kłódeczka zniknęła.

//Натисни и задръж OK на панела на DVD-то, натисни закратко червения бутон (POWER) на дистанционното - на дисплея изписва DEALER LOCK OFF и отпускаш OK. Готово. 100% тествано от мен.//
  • Poziom 43  
    radar napisał:
    MI się udało odblokować znalazłem opis na forum wschodnich sąsiadów

http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=11900

na początku nie chciało zadziałać (problemy z przetłumaczeniem)
    ale po kilku kombinacjach się odblokowało kłódeczka zniknęła.

//Натисни и задръж OK на панела на DVD-то, натисни закратко червения бутон (POWER) на дистанционното - на дисплея изписва DEALER LOCK OFF и отпускаш OK. Готово. 100% тествано от мен.//

Aby było jasne:

Naciśnij i przytrzymaj OK na panelu sterowania DVD, naciśnij krótko czerwony przycisk POWER na pilocie - na wyświetlaczu pojawi się DEALER LOCK OFF i puszczasz wtedy przycisk OK. To wszystko. 100% sprawdzone.