Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] (MK I, benzyna, 1.8 16V) Mondeo nie odpala

16 Lis 2010 21:59 4409 9
  • Poziom 8  
    Witam od pewnego czasu nie odpala mi ford mondeo, wymienialem filtr paliwa oraz pompe paliwową i przekaźnik do pompy paliwowej. Kiedy przekrecam kluczyk nie slychac pompy paliwowej, nawet i po wymianie z przewodów od świec szly iskry rowneiz je wymienilem. rozrusznik i akumulator sprawne. ja juz nie wiem co dalej, prosze o waszą pomoc i rady jesli temat sie powtarza to przepraszam ale jestem nowy. Rocznik mojego auta to 1994 hatchback silnik 1.8 16V benzyna ford mondeo mk I .. prosze o pomoc
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Poziom 17  
    Ma gaz? ma immo dokladane albo alarm?

Sprawdz czy na pompie masz 12V przy kreceniu rozrusznikiem.

Odpowiedz na pytania i pokieruje dalej.

Pozdrawiam!
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Poziom 8  
    nie ma nic rzadnych rzeczy wyzej wymienionych a z pompka nie pamietam. ale moim zdaniem gdzies prąd gubi po drodze pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Nie moze byc twoim zdaniem tylko trzeba sprawdzic czy jest prad na wtyczce pompy.
  • Poziom 8  
    witam, szczerze mowiac jestem ciemny w te sprawy. Gdzie wogle znajduje sie wkaznik wstrzasowy w moim aucie wiecie moze cos na temat jego lokalizacji ?
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    lewa noga kierowcy w slupku pod plastikiem
  • Poziom 8  
    Dziękuje za pomoc. jak narazie odpala.. kable w wylaczniku wstrzasowym byly mostkowane... ktos juz musial przy tym grzebac. od nowa je polaczylem i jakos jezdzi.. :) dzieki wielkie
  • Poziom 8  
    heh chyba zapeszylem :) ... Dzis mi nie odpalil tylko co najdziwniejsze to pompka sie wlacza. wiec nie wiem rano jechalem na zakupy odpalil normalnie ciut ciezej bo te mrozy a chcialem pojechac do pracy i juz nic.... klapa. ale pompka sie zalączyla co najlepsze.. ja juz nie wiem co to tym razem
  • Poziom 8  
    Było coś z kabelkami pod kierownica.