Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

A6 C6 2005rok panel sterowania klimatyzacji + webasto

passat03af 17 Lis 2010 16:05 2572 0
    passat03af
    Poziom 9  
    Witam- Kilka dni temu zamontowałem webasto do w/w auta.Cały zestaw jest odpalany za pomocą T91 Telestart.Kolega podłączył się do dmuchawy "na krótko".Problem w tym że jest to kiepskie rozwiązanie ponieważ jakiś elektrozawór przed nagrzewnicą blokuje dopływ ciepłego "płynu".Mam pytanie czy jest możliwość wpięcia się pod climatronika w taki sposób ażeby po odpaleniu webasta załączał się panel sterowania klimatyzacją.Znalazłem w sieci że w autach starszych bezproblemowo idzie się wpiąć w/w panel,ale o tym panelu nie mam pojęcia i boję się go uszkodzić.Dzięki i proszę o pomoc.
    Chodzi o panel z poniższej fotki
    A6 C6 2005rok panel sterowania klimatyzacji + webasto

Posiadam schematy elektryczne z programu ELSA w wersji PL pod w/w auto jak bedzie potrzeba to mogę umieścić

Znalazłem już odpowiedź jak to odpalić-dzięki uprzejmości jednego z użytkowników forum A6.

klimatronika odpalamy podaniem napięcia na pin 11 wtyczki D (z tego co pamiętam czarna) - kabel szaro-czerwony. Oczywiście przez przekaźnik rozdzielający - typowy w instalacji Webasto/Eberspacher (inaczej uaktywnimy cały KL15 w aucie, nie tylko podzespoły klimatyzacji 8-)
    Załączniki:
  • IGE-XAOIGE-XAO